Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az Avent elektromos mellszívó...

Az Avent elektromos mellszívó erősebben/jobban szív mint a kézi? Melyik éri meg jobban? (pénz van rá) Milyet vegyek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 17. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Nekem kézi volt, teljesen jól bevált. Én irányítottam, ha kellemetlen volt abbahagytam. Igaz volt hogy elfáradt a kezem, de semmi egyéb. Ismerőseim többségének elektromos volt, és csak rosszat mondtak róla.
2009. okt. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

NE vegyél elektromos mellszívót, aventeset NE!!!!


nem is csinál vákumot, én kaptam a páromtól, mert már inhüvelygyulladásom volt a kézitől, de annyira nem szívta le a tejem, hogy szinte el is apadt és begyulladt a mellem. a kézi tökéletes. állítólag az elektromosban a medela jobb, de ott is csak a drága több fokozatú modell. most a kéziben egy újat fogok kipróbálni a következő babámmal, aki egy hónap múlva születik. a csöpi egyszerű gyógyszertári is nagyon jó és csak 1000 valamenniybe kerül, keress rá, jókat írnak a kismamák. nem mindig a drága a jó.

2009. okt. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem avent elektromosom van. Én csak ajánlom, magadnak állítod be a szívási erősséget kézzel. Nem zsibbad le a kezed és szerintem kiszív indent. Amúgy adnak hozzá kézi kart is, így kézi fejőként is tudod használni. 5 hónapos a babmám és még mindig szoptatok, nem is kap mást a tejen kívül. Az első 5 hétben inden szopi után fejtem, ezzel lényegesen kényelmesebb és gyorsabb volt. A mai napig használom, ha érzem, hogy kevesebb a tejem, vagy ha nem szopizik ki mindnet a fiam. Szóval én csak ajánlani tudom!
2009. okt. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Szerintem akkor beruházok egyre, mert tényleg egyszerűbb lehet mint a kézi, pénz van rá félretéve.
2009. okt. 18. 09:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én is csak ajánlani tudom!!

Próbáltam a kézi Aventet,nagyon fárasztó.

Vettem elektromos Madelát(több fokozatú)...háát piszok hangos!!Féltem,hogy még az utca végén is meghallják a szomszédok :)Meg a szívása is eléggé gáz,erős vákumot képez és nem túl kellemes,ha meg lejebb vettem nem szívta ki rendesen.

Én is itt olvastam után és meggyőztek a válaszok.

Azóta elektromos Aventesem van és ez maga a mennyország!

A legjobb és leghasznosabb dolog amit eddig vettem a babámnak! Nekem bármennyit megért volna.

De én itt találtam meg a legolcsóbbat:

nem reklám,csak segítségképp...

[link]


Sok sikert!!

2009. okt. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!