Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen, melyik fogyókúrát...

Milyen, melyik fogyókúrát ajánljátok SZOPTATÁS alatt? Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
A pici lányom már 9 hónapos,reggel és este szopik.Kb.5 kilót szeretnék "ledobni".A testmozgás megvan-kert,3 gyerek,stb.-de kell mellé még valami,ami nem túl drasztikus.Paleolit étrend,szétválasztó diéta stb.?
2013. júl. 9. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

szoptatás alatt semmilyen fogyókúra mert a méreganyagok kiválasztódnak az anyatejbe.

vegyél vissza a fehécukorból, lisztből stb

a kert,3 gyerek,nem egyenlő a sporttal, kezdetben járj el futni pl.

sok sikert

2013. júl. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a bicajozas segitett. Majdnem minden nap 10 km korul. Az etrend valtozasban nem hiszek, max a mertekletesseg.
2013. júl. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes fogyókúrázni, én is próbáltam párszor, a végeredménye az lett, hogy minden visszajött, vagy még több.

A tartós fogyáshoz legjobb az életmódváltoztatás. Pl. csökkentsd az üdítők fogyasztását (különösen a light termékeket), inkább igyál vizet. Egyél rendszeresen kisebb adagokat, azt is alakítsd át, pl. rántott hús mellé ne nagy adag sültkrumplit egyél, hanem roston sült hús mellé pici adag krumplit, nagyobb részt salátát. Nem érdemes sanyargatni magad, mert max. rövid távon eredményes. Egyszer leadtam több mint 4 kilót 1 hónap alatt, 8 jött vissza.... Egy éve voltam 70, szép lassan kúszott felfelé, akkor elkezdtem egészségesebben enni. év alatt ment le 10, most vagyok 59 és nem ugrál a súlyom. Sportolni sajnos egészségügyi okokból nem tudok, ez mind csak az étkezés átalakításával ment.

2013. júl. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
KÖSZI a válaszokat.Elsőnek:szerintem meg bőven elég a kert és a 3 gyerek,mert a picivel naponta kb. 2 órát sétálok,a középsővel pedig biciklizni járunk...a sok emelgetésről,hintáztatásról nem is beszélve.A kismama magazinban olvastam,hogy nyugodtan lehet fogyókúrázni,de NEM drasztikusan,illetve bogyókat,és löttyöket nem lehet inni!Én nem méregteleníteni szeretnék.Különben üdítőket nem iszunk,édességet nem eszem(ha igen az csakis étcsoki).Azt se mondhatom,hogy gurulok-172 cm/68 kg vagyok-de az elmúlt 2-3 hónap állandó családi és baráti összejöveteleink ez lett az eredménye(a felszedett pár kiló).Lehet,hogy csökkentett szénhidrátos diétával próbálkozom,mondjuk a 180-as verzióval.
2013. júl. 9. 17:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem a paleot nyugodtan csinálhatod. Vagy egy light változatát. Én azt csinálom, hogy nem eszekk lisztet, tésztát, krumplit, cukrot, csak kevés rizst és tejtermékek közül meg csak sajtot, azt se sokat. Ez nálam teljes életmódváltás. Persze én emellett heti 6szor edzeni járok ( márha a gyerek engedi) és így szépen egyenletesen 4 hónap alatt 18 kilót fogytam. És sokkal jobb a közérzetem is. Van egy oldal ott jó kis receptek vannak. Gyakran főzök onnan a fiamnak is: paleohedonistaknak.hu. Persze ne gondold h elvakult paleos vagyok és meg akarlak téríteni csak én a szoptatás alatt 20 kilót híztam és az életmódváltás segített. Remélem segítettem!
2013. júl. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is azt mondanám ne diétázz, hanem táplálkozz egészségesen, ez egyébként az egész családnak sem árt, nem kell egyedül "szenvedned" sem. A fehér lisztes, cukrozott termékeket kerüld (teljes kiőrlésű lisztet válassz, a fehér cukor helyett sokkal jobb ha nyírfacukrot, nádcukrot használsz, vagy mézzel édesítesz). Fogyassz sok zöldséget - gyümölcsöt, húsokból elsősorban sovány húsokat. Emelett napi 2-3 liter szénsavmentes ásványvíz, rendszeres étkezés és tuti, hogy lemennek a felesleges kilók. Nekem az a tapasztalatom, hogy a hízást elsősorban a liszt-cukor túlzott bevitele és a rendszertelen étkezés okozza. Ha pedig nem bírod ki nassolás nélkül, akkor egy pici étcsoki az mehet, vagy magvak, gyümölcs.
2013. júl. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
KÖSZI NEKTEK IS,4.5.válaszoló.A paleon gondolkoztam,ezért örülök,hogy írtál.Lehet,hogy arra állok át.Nem a sok édesség,meg szénhidrát a gond,hanem a rendszertelen étkezés,ami az elmúlt hónapokat jellemezte...megy a zöld kezecske.
2013. júl. 9. 18:55
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem nem kell kifejtened, hogy mi meló van 3 gyerekkel, mert nekem is 3 van.

Naponta 2x megyünk sétálni, játszóra, most tanul járni.

és igen, a méreganyag ürül fogyókúra alatt.nem én találtam ki.

egyél kevesebbet, amúgy nem vagy kövér, tornássz

2013. júl. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kudos ***** válasza:
szoptatás alatt bármilyen étel megvonás veszélyes lehet. minden kell neked és a babának. bármit megvonsz, fog -hajhullás lesz a vége .
2013. júl. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!