Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik fajta fogyókúrát...

Melyik fajta fogyókúrát ajánljátok ha a következőket eszem?

Figyelt kérdés

Szoval ha normál mennyiségeket eszek,de a kenyér(tésztafélék) krumpli és rizs mellőzéével(és persze a cukrot is édesítőszerrel pótlom)akkor tudok fogyni.


Más fajta fogyókúrák nem értek semmit.

Mozgok is rendszeresen,de most ennyi mindenről le kéne m mondanom??


2010. febr. 17. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Diétával már rég lefogytam és vékony maradtam, na mondom:


Kenyér, tészta, édesség, nasit elhagyod, az már elég.



Köretnek rizst ehetsz, barnarizst is, krumplit is főve, és sok párolt zöldséget. Meg én minden kajálás után eszek valami salátát, vagy mandarint, kiwit pl, az úgy jobb az emésztésnek szerintem.

2010. febr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Estefelé már csak max natur hust eszem,párolt zöldéget és gyümölcsöket.


Meg sok folyadékot iszom.

Meg eljárok futni is pluszban a heti táncórák mellett.

2010. febr. 18. 00:18
 3/5 anonim ***** válasza:
A diéta nem egyenlő a szenvedéssel. Heti 0,5..1 kiló fogyás nagyon lazán kivitelezhető. Vannak praktikák, például egyél sok zöldséget az ételekhez, mert annak van "térfogata" így telítve érzed magad sokáig. Igyál kb 4 liter folyadékot naponta, így hígul a gyomorsav és nincs az az éhségérzet. (A hideg víz ráadásul hőt von el, így a felmelegítéséhez a szervezeted energiát fog felhasználni..) Egyél minél lassabban emészthető ételeket (pl ne főzd szét a tésztát, maradjon félkemény), így később leszel éhes.
2010. febr. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ami nagyon jó és egyáltalán nem hízlal: hal és garnélarák! Persze nem rántott halra gondolok és nem is pontyra (zsíros), hanem tengeri halakra. Sütőben hőálló edénybe beraksz néhány szelet halat, enyhén besózod, facsarsz rá egy kis citromlevet ráteszel egy csomó zöldséget (vannak ezek a mélyhűtött zöldségkeverékek, az is jó, de amúgy brokkoli, répa, kaliforniai paprika, zöldborsó stb.), zsírszegény tejföllel megkened és reszelsz rá egy nagyon kicsi zsírszegény sajtot. Ezt sütöd kb. fél óráig. NAgyon laktató és jó, mert köret sem kell hozzá, bőven elég lesz a sok zöldség.
2010. febr. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszolóknak:)

rákot nem mertem még megpróbálni...hetente nem is akarok tul sokat fogyni,inkább lassan de tartósan.

2010. febr. 18. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!