Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ajánljatok valamilyen fogyókúr...

Ajánljatok valamilyen fogyókúrát, amivel néhány nap alatt leadhatok 1-2 kilót?! Adjatok vmi jó tanácsot! Főleg olyat, ami nektek bevált!

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
[link] :)
2010. okt. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ebben csak az a jó, hogy ha megfőzöd a 10 dkg rizst, az nem marad 10 dkg. Általában dupla adag vízbe főzzük, ami kb ha megfől lesz szerintem 25-30 dkg. És akkor még az alma fél kilót főzöl, de ahhoz is egy kicsi vizet kell önteni, mert víz nélkül nem bírod főzni. Végén meg leönteni nem tudod szerintem az össz levet.

VAgy én nem értelmezem jól?

2010. okt. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első linkje= http://www.youtube.com/watch?v=cLqkow1qUaY

Ellenben a ch csökkentésre azonnal reagál a szervezet,ha mellé elég fehérjét eszel,akkor meg esetleg testzsírból fogyhatnál,bár gondolom mindegy,hogy miből.

2010. okt. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem mondtam, hogy nem jön vissza, de egy két nap alatt nem várhat el senki tartós eredményt... :D
2010. okt. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sikerült már megfejteni, hogy a 10 deka rizsből főzés után hogy lesz 10 deka, amit szét kell osztani? Vagy többit kidobásra gondolták?
2010. nov. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!