Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Éjszaka óránként felébred és...

Éjszaka óránként felébred és csak cicin nyugszik meg 3 napja. Azóta húzogatja a lábát is biztos mert fáj a hasa a ráetetéstöl.12 napos. Mi lehet a baj? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden etetés után tornáztasd meg masszírozd meg a pici pociját. Gondolom nincs elég tejed és tápszerrel egészíted ki az anyatejet legrosszabb megoldás tapasztalatból mondom.Nekem 2hónapig szopizott a fiam de sajnos nem volt nekem sem elég tejem így tápszert is kellett neki adnom.Hát az én kicsikémnek is fájt a pocakja.Amint csak tápszert adtam neki megszüntek a gondok nem fájt a hasa többet:))

Ha továbbra is fog fájni a hasa adhatsz neki espumisant,,biogaia-t, fenykel teát

2013. júl. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nálunk is kb 2hetes korában kezdődtek a gondok. most 2hós de még mindig hasfájós, nagyon erőlködik éjjel. enyém is óránként ébredt, próbáld meg hason altatni, nálam ez vmennyire bevált. 4féle cseppet próbáltam de nem használtak.
2013. júl. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még nem kapott tápszert. Próbálom húzni hátha sikerül még a tejcsi.
2013. júl. 10. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!