Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kellett fogat húzni valakinek,...

Kellett fogat húzni valakinek, amíg még szoptatott?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, hogy az egyik bölcsességfogamat ki kell húzni, mert ahogy nő, kezdi elnyomni a fogsoromat.Az egyiket már korábban kivették a szájsebészeten, aznap elég kómás voltam - de akkor még nem volt babám.Most pedig nem tudom, hogyan lehetne megoldani a dolgot.
2009. okt. 28. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, voltam ilyen szerencsétlen! Kedden császároztak, péntektől tudtam szopiztatni a babám. A korházban kezdett dagadni a fél arcom, talán huzatot kaptam nem tudom(fog egészséges volt).Hétfőn fogászat, gyökérk. nem sikerűlt emiatt ki kellett venni a bölcsességfogam. Megkértem a drnőt, hogy varja össze, hogy elöbb gyógyuljon és pár nap alatt meggyógyult.
2009. okt. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ki kellett húzni a fogam 3 hónapos babám mellett, ill. betömni 2 fogamat, mert már annyira fájt.

Én nagyon aggódtam, hogy baj lehet-e az érzéstelenítésből, de megnyugtatott a doktornő, hogy olyan kicsi adag - de hatásos - fájdalomcsillapítót ad, hogy a tejben alig lesz nyoma.

Igaza lett, a kicsi lányom észre se vette :-)

Én meg egész este jegeltem a pofimat és a szájpadlásomat ... szóval nem volt épp kellemes az este.

Így ha mindenképp húzni kell a fogadat, akkor készítsd fel a családot, párodat, hogy aznap nekik jobban pátyolgatni kell a csöppségedet. Apa levitte kicsi lányát az esti sétánkra, én meg közben vettem egy forró fürdőt (jegeléssel egybekötve :-)) Így be is aludtam hamar.

Ja, és homeopátiás szerekkel csillapítottam a fájdalmat.

Sok szerencsét Neked is!

2009. okt. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Szóval, ha elkerülhetetlen, akkor azért túl lehet élni...

2009. okt. 28. 18:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem két bölcsességfogamat is ki kellett húzni. Az egyik begyulladt, nagyon fájt, bedagadt az arcom, kész megváltás volt a foghúzás, bár fájdalmasabb volt, mint a szülés. :) Szoptathattam érzéstelenítő után. Persze jött anyukám segíteni, mert utána egyből oltásra vittük a lányom. Én rosszabbul bírtam, de úgysem magaddal fogsz törődni.

A másik elkezdett egy kicsit fájni, rögtön kihúzattam, és mivel nem volt begyulladva, "csak" ferdén nőtt, a foghúzás sem volt fájdalmas, utána sem.

2009. okt. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A titok egy jó fogorvos. Lehetőleg férfi. Az elsőnél egy nő fogorvost találtam hirtelen (azóta is áldom), és bár nagyon ügyesen kihúzta, azért egy férfi jobban és gyorsabban tud fogat húzni.
2009. okt. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó hozzászólást is!
2009. okt. 29. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!