Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 10 hós fiam nem hajlandó most...

10 hós fiam nem hajlandó most reggel cicizni, miért lehet?

Figyelt kérdés

Kisfiam 4:30.-kor szopizozz utoljára, most altatnám, és nem hajlandó egyszerűen bekapni a cicimet.

Mindig így szoktuk, hogy amikor reggel felkel vagy teszem le délelőtt aludni kicsit még szopik, és berakom a kiságyba. De nem hajlandó.

A tejem bezzeg meg folyik egy kicsit.

Lehet, hogy lassan elfogja majd magát választani?? Én még nem akarom! Éjjel szopizozz rendesen, 3x is. De tegnap reggel is alig kellett neki. Nem hiszem hogy jól lakott volna ma reggel. Pár faalt kiflit kapott, és egy kis joghurtot. :((


2009. okt. 29. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is egy éves kora után már csak este igényelte a cicit. Már ugyanazt ette mint mi, esténként mégis csak a cici kellett neki. Ha egy nap csak egyszer szopizik, akkor semmi gond nincs, akkor is megkapja azokat a fontos ellenanyagokat. Ne aggódj, főleg, ha éjjel még cicizik. A tejcsi is rááll, majd arra az igénre, ami a babának kell.

Én még két éves koráig szoptattam így a fiamat. Most öt éves, és komoly betegsége csak egyetlen egyszer volt még. 39 fokos lázzal torokgyuszi. Más nem!

2009. okt. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha haználsz cumit cumisüveget akkor hamarabb elválasztja magát a bab,kár lenne.
2009. okt. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocs,baba akart lenni.
2009. okt. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!