Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Várjak még, vagy kezdjük el a...

Várjak még, vagy kezdjük el a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés

Nekem az az elvem, hogy hat hónapos kor alatt nem kezdem el. Addig még van két hét.


Kizárólag anyatejes a babám; tejem van elég.

Viszont annyira érdekli az evés, hogy a szívem megszakad, amikor nézem az arcát.( amikor mi eszünk..) Csapkod, kitátja a száját, csorog a nyála...Ha én eszem és az ölemben van esetleg, akkor megragadja a kezemet, húzná az ételt a szájába.

Amikor csak vizet iszom, azért is megőrül.( még nem kapott)


Mindenki babája ezt csinálja?

Akinek hasonló elvei vannak mint nekem: várnátok még?

Amúgy nagy a babám, már most 9 kg.

Köszönöm!


2013. aug. 20. 07:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben én már adnék neki, 2 héten meg amugy sem mulik semmi. Én is a fél évig semminek avgyok a hive de barátnőm ksilánya 4 hónaposan is ezt csinálta már igy ö is elkezdte a hozzátáplálást csak ezért, rögötn remekül ment is a babának, nem csökkent a teje sem.
2013. aug. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Természetesen elkezdeném, mégis mi múlik szerinted már 2 héten?
2013. aug. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem bírnám ki, hogy ne adjak neki, ha ennyire érdekli. Meg szerinted pont napra pontosan 6 hónapos korra alakul ki az emésztőrendszere?
2013. aug. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!