Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Étterembe eldugott helyen...

Étterembe eldugott helyen szabad vagy nem szabd szoptatni? Illik vagy nem illik? Vagy menjek ki a kocsiba és ott?

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 08:58
 1/9 Jégtánc ***** válasza:
Szerintem ott kérdezd meg helyben.Nekem sikerült étteremben megoldani külön teremben.
2013. aug. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Ha van külön helyiség, ott nyugodtan, de ha nincs, inkább menj ki.
2013. aug. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem a szabad, nem szabad miatt, de nyilvánosan nem tudok szoptatni. Ilyen vagyok. Sosem szoptattam volna étteremben. Tuti kimentem volna a kocsiba.
2013. aug. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm holnap rákérdek
2013. aug. 30. 09:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is megkérdezném, hogy lehet-e valahol diszkréten.

Nagyon durván bunkóságnak tartom, amikor valaki bárhol-bármikor képes előkapni a mellét, mert hogy éhes a pici. A múltkor egy rendezvényen láttunk egy anyukát, aki egy nagyobb babát szoptatva sétálgatott és csak az nem látta a mellét, aki nem akarta :)

2x1 évig szoptattam én is, de mindig meg tudtam úgy oldani, hogy senkit sem hoztam zavarba vele, legfőképpen persze magamat :)

2013. aug. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez függ az étteremtől. Én múltkoriban megkérdeztem és be akartak küldeni a wc-be....vissza is kérdeztem, szolgáltak-e már fel ételt, mert a vendég oda kérte....felháborító. Így mivel az egyik sarokban ültünk elfordítottam a széket a sarok felé és szopizott a fiam. Diszkréten simán lehet szoptatni, amíg kisebb volt mindig találtam helyet, hogy más csak sejtse, de ne lássa.
2013. szept. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3%

Te, a sarokba fordulás minden, csak nem diszkrét... mindenki tudja, hogy épp most kaptad elő a csöcsödet.


Ha van külön szoba vagy a mosdóban erre helység, akkor ott, de amúgy kint. Ott, ahol mások esznek, illetlenség.

2013. szept. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kint? Az utcán vagy a kerthelységben???? Az sokkal diszkrétebb. Tudod, inkább elfordulok és gondoljon mindenki amit akar, minthogy bámulják az általad csöcsnek nevezett mellemet. Elég flusztrált lehetsz hallod, Te.
2013. szept. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem az utcán te szerencsétlen, hanem kint az autóban, igen!

De egyébként meg lehet lefejni tejet és a nagymamánál hagyni a babát arra a nyomorult 2 órára, amit egy éttermezés igényel! Nem kell feltétlenül a CSÖCSÖDET előcsapni minden sarokban, merthogy a gyerek "éhes"! Ha nem bírod normális ember módjára kezelni a szituációt, ne menj ilyen helyre! Mert valószínűleg rajtad kívül mindenkit zavart, hogy épp ott csöcsörészik a baba, csak nem annyira tapintatlanok, hogy szóljanak. Nem igaz, hogy nem lehet otthon hagyni/megvárni azt a kort, amíg rá lehet bízni valakire.


A büdös életben nem fogom megérteni az olyan nőket, akik szerint a publikus szoptatást bárhogyan is lehet diszkréten végezni. Ez egy intim pillanat, senki más nem kíváncsi rá!

2013. szept. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!