Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A párom meghívott étterembe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom meghívott étterembe, hogyan illik?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kövér,átlagos testalkatom van,de szeretek enni.

Egyek itthon egy kicsit,és úgy menjek el,hogy ne hozzam kellemetlen helyzetbe azzal,hogy sokat eszek?



2012. okt. 12. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:

A párod... vagyis úgy kell, hogy elfogadjon, amilyen vagy, a külvilág felé is úgy kell "felvállalnia".

Ne kövesd el azt a hibát, hogy a kapcsolat elején "szerepet játszol". Add önmagad! Sőt, nyugodtan meg is mondhatod, hogy szeretsz enni, akár elpoénkodva, de ez is te vagy! Ha szeret, akkor így szeret, ahogy vagy! Ha meg színjátékot játszol, akkor nem téged fog szeretni, és az álcát hosszú távon úgysem lehet fenntartani. (Hangsúlyozom, ez nem csak az étkezési szokásokra vonatkozik, hanem minden másra is!!!)

2012. okt. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Figyelj, egy ilyen vacsora előtt tiszta h*lyeség enni. legalább 2 órával előtte ne egyél! Végül is azért étterem, nem? Benne van a nevében! Kellemetlen helyzetbe csak nem illő viselkedéssel hozhatod. Egyébként is, az éttermekben (már amelyikben voltam) elég kiadós volt az adag. Szóval eszel otthon, ott meg nem bírod megenni. A pincér meg azt fogja gondolni, hogy nem ízlett. Szóval ott nyugodtan ehetsz, végül is azért mentek!
2012. okt. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Nem volt gond,és bőség tálat rendeltem.

Fincsi volt,ő is azt evett :)

2012. okt. 12. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!