Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Étterembe milyen ruhában...

Étterembe milyen ruhában illik menni?

Figyelt kérdés

Nem az a luxusétterem, de nem is egy meki, vagy egy sarki hambis. Soha nem jártam ilyen helyekre, nagyon nem az én stílusom. Nincsenek olyan ruháim se, amik elegánsabbak, van a ballagós kosztümöm és egy lila kicsit alkalmibb ingszerű blúzom, amit a szalagavatós vacsin vettem a fel a kosztümnadrággal. De már ott is annyira ciki volt, hogy megbeszéltük, hogy vagy 15-en csak blúzt cserélünk, ahhoz képest 3an tettünk így és a többiek mind kisestélyiben voltak. Nagyon kellemetlen volt, nem szeretnék mégegyszer alulöltözötten megjelenni sehol.

Most randim lesz és étterembe hívott vacsizni. De fogalmam sincs milyen ruhát vegyek, valamit muszáj mert semmi felvehetőm nincs, de ötletem se. Hétköznap sportcipőben, farmerban járkálok, nincsenek cicikidobós felsőim stb. Nem is venném őket fel. Bár ezt ő is tudja, de mégis valami alkalomhoz illőt kellene felvennem.

Köszi

21/L


2013. jan. 1. 03:49
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

Valami ilyesmire gondoltam sötétbarnában.Kicsitt hosszabb lenne,akkor elegánsabb is,fekete-barna magassarkú+ karkötő és kész :)

remélem tudtam segiteni,ha nem ilyenre gondoltál,akkor csak jelezz :*

2013. jan. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell koktélruha. Megfelel egy szoknya, blúz összeállítás vagy egy nem feltűnő színű ruha is.
2013. jan. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen olyan ruhát válassz, amit szeretsz is, de azért elegáns. Semmiképpen ne válaszd azt a blúzt, ha annyira cikinek gondolod, elvégre annak a fiúnak is tetszened kell, és magadnak is, különben nem fogod jól érezni magad. Szerintem ha egyáltalán nincsen csinosabb ruhád, akkor nézz körül kicsit a boltokban, minden hol leárazás van, biztos találsz olyat, ami neked is tetszik, és azért egy elegánsabb szett minden nőnek szükséges. Remélem, hogy jól sikerül a randid :)
2013. jan. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
uniszex kosztüm szoknyával teljesen jó
2013. jan. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
elegáns étterembe blúz vagy valami szép felső nadrággal, mert ugye hideg van. Nem kell koktélruha, ez csak egy randi, nem estély. Ha van blézered, azt is felveheted, de nekem pl. vannak kötött elegáns kabátkáim (nem nagymama-kardigán), az is vállalható szerintem. Végülis ez egy laza program lesz.
2013. jan. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ètterembe simàn mehetsz utcai ruhàban,ha nem luxusétterem vagy ilyenek.Viszont olyan utcaiban illik,ami kicsit elegànsabb a mindenbapi rohangàlòs cuccodtôl.Nem kell koktélruha,főleh,ha nem is a te stìlusod.

A srác valòszìnűleg nem a full sminkelt koktélruhàs hercegnő megjelenést vàrja tőled,ne izgulj,végül is csak egy randi,semmi fontos nem múlik rajta.

A leg pénztàrca kìmélő ötletem neked,hohy szerezz be egy blèzert..szerintem valami szìneset,ami az alkatodhoz illik.

Aztán vegyél fel s blézerhez egy farmerz,meg egy kicsit különlegesebb pòlòt.Ezt dobbd fel egy szèp mintàs sàllal/nyaklànccal ès vegyèl fel egy feltűnő fülbevalót.Ennyi kiöltözès elèg.+nem àrt ha a hajad is renfezett és van rajtad egy alapsmink.Sportcipőben ne menj,max tornacipőben,de a legjobb egy lapos talpù csizma bakancs.stb

2013. jan. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kb ezek a gondolatok kavarogtak bennem is. Az az igazság, hogy szoknyát nem hordok, nincs is szoknyám. Ruha, mint amit az első válaszadó linkelt soha nem volt még rajtam. Valamelyikőtök írta, hogy egy elegánsabb felső stb. Lehet hihetetlen, de semmi ilyesmim nincs. A farmerjaim mind koptatottak, esetleg rojtosak, nem az a kategória amit ilyen helyre fel lehet venni.

Valami olyasmire gondoltam, hogy egy fekete nadrág, mondjuk ilyen szaténos, valami egyszerű fazonú magassarkúval + egy elegánsabb, de minél nőiesebb felső.

Vagy ahogy itt elkezdtem gondolkodni van egy egyszínű középkék csőfarmerom, és egy barna széles övem az egész csini plusz egy ejtett nyakú, szűk szabású világosbarnás pulcsim. Veszek hozzá valami csini magassarkút/ pici sarkú balerinacipőszerű cipőt. Az úgy túl egyszerű lenne?

A felső ilyesmi csak szűkebb és nincs az a párducbetét benne:

[link]


Amúgy nem első randi lesz, vagyis első, csak együtt vagyunk már egy ideje, de ilyen randi randink sose volt még.

2013. jan. 2. 03:53
 8/8 anonim ***** válasza:
igen, ez jó lesz, vagy valami blúzt is felvehetsz vagy kötött elegáns pulcsit.
2013. jan. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!