Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Baby Ono mellszívó mennyire...

Baby Ono mellszívó mennyire hatékony?

Figyelt kérdés
Ajánlották még a Medela Mini-t, de volt aki pont erről beszélt le (???). Tapasztalatok?
2013. okt. 31. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem baby ono elektromos volt. 1 cseppet sem szívott ki a mellemből. Medelaból a kézit próbáltam még, azzal sem jött semmi.
2013. okt. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Baby Ono-t semmi esetre sem akár 450 Hgmm-es vákuumot is csinál, ami veszélyes! Alsó kategória. Medela Swinget javaolok, esetleg medela kórházi fokozatű mellszívó bérlését.

A Swing beindítja a tejleadó reflexet és hatékonyan fej.

A teljes tejmennyiség lefejésére is használható. A Medela Mini Electric inkább a maradék tejre. Régebbi technológia, lassabb és hangosabb is mint a Swing.

2013. nov. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A swing nekem túl drága lenne, ezért kacsingatok a mini felé. Olyankor használnám, ha egy etetés Apukára maradna, és egy adagot le kellene fejni. A kézi Medela milyen? Aventem volt az első gyermekeknél, de attól nagyon fájt a csuklóm.
2013. nov. 4. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!