Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi idő után áll be a...

Mennyi idő után áll be a kínálat a kereslethez a szoptatásnál? Végig fog folyni a tej a mellemből míg szoptatok, vagy egy idő után igazodik a babám igényeihez?

Figyelt kérdés
2008. júl. 8. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem 3 hónap kellett hozzá.A babám 4 hónapos korától nem kell a melltartó betét.
2008. júl. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a tejfolyás nem a kereslet-kínálattal függ össze, hanem a túl erős tejleadó reflexszel (oxytocin nevű hormon szabályozza a tejleadást). De lehet, hogy tévedek.

Nekem is kb. 3-4 hónap körül már nem folyt 2 szoptatás közben a tej, de a mai napig, ha szoptatok a jobb mellből, akkor a bal mellemből még mindig szivárog a tej, pedig már 7 hónapos a baba, és elkezdtem a hozzátáplálást.

2008. júl. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem most nem olyan rég állt be a kereslet-kínálat, és most 3 hónapos múlt a babám. Napközben már nem kell a melltartóbetét. Éjszaka viszont még mindig kell, mert átalussza a babám az éjszakát (este 9-től reggel 7-ig alszik), és akkor bizony szivárog a tejem.
2008. júl. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2008. júl. 9. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!