Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 1hetes babám egész nap cicin...

1hetes babám egész nap cicin lenne, lehet, hogy nem lakik jól?

Figyelt kérdés
Kb.20-40ml eszik,van hogy csak 10ml,de szinte folyamatosan. Elég neki? Nagy baba, 4300g.

2013. nov. 3. 17:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne stresszeld túl a dolgot. :) HA éhes lenne üvöltene. :) Tudod, milyen egy éhező baba....És bízz magadban. :)
2013. nov. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is egész nap cicin lógott. Egyszer valakire hallgatva úgy döntöttünk, hogy egy órán át nem kap. Végigüvöltötte az egy órát (!), utána nagyon zaklatottan szopott. Ilyet soha többet nem csinálnék. Nem csak eszik belőle, ez a "kinti köldökzsinór" is neki. Egyre kevesebbet fogja igényelni. Fiam 4 hónapos, most már sír, ha cicivel kínálom, és nem éhes. 3-4 óránként szopik.
2013. nov. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
49%
Keves a mennyiseg, az tuti. 400-450-et kene ennie egy nap. Ciciztesd sokat, hatha osszejon + fejes, h serkentse. Es szerintem igenis egyeztes a gyermekorvossal, h mi az a pont, ameddig ez igy mehet (marmint csak tej).
2013. nov. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Az az érdekes,hogy éjszaka meg alszik rendesen,most is 5óra után már én ébresztgettem,utánna meg 2óránként kellt enni. Na

Most akkor éjszaka jól lakik?

2013. nov. 4. 08:45
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
12. vagyok. Nálunk ugyanez volt, éjjel aludt, csak enni ébredt 2-3-4 óránként. Én úgy voltam, hogy inkább nappal lógjon cicin egész nap, mint hogy éjjel kakukkoljon. Szüksége van a közelségedre, pár hét múlva érdekesebb lesz a külvilág. A tejed mennyisége is több lesz nemsokára, meg ő is egyre ügyesebben fog szopni. Szóval tarts ki. :)
2013. nov. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 15 válaszolóval, esetleg próbáld ki hordozókendőben hordozni egy kicsit, mert szerintem inkább a közelségre van szüksége mint a tejcire. Néhány héten belül biztosan rendeződni fog a cicizési szokása. Most egy kicsit elvan anyátlanodva, de majd megszokja az új világot és minden rendben lesz.
2013. nov. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Áh, tuti nem éhes, csak imád :)
2013. nov. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!