Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A szénsav-ill a mák okozhat...

A szénsav-ill a mák okozhat problémát a szoptatott babáknál?

Figyelt kérdés
3hónapo s múlt a babám-még nem merek bátran enni..
2013. nov. 5. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
mindkettő okozHAT hasfájást.
2013. nov. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, okozhat. a szénsav puffaszt téged, így a babát is.
2013. nov. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szénsavtól jókat pukkizott a lányom, a mákot a mai napig nem birja:( 3.5 éves. Bubis vizet kimondottan szereti:)
2013. nov. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mákot ettem még 3 hós kora előtt, semmi gond nem volt vele, a szénsavasat a baba 3 hónapos kora után már megengedtem magamnak, de csak mértékkel (2-3 dl 1x-1x)

az én babám amúgy semmitől sem volt hasfájós, és most se az (még ha picit csípőset eszem, azért se reklamál)

szóval ha nem hasfájós - nem érzed hasfájósnak - akkor bármit ehetsz, ihatsz....

a szénsavas nálunk (se nálam, se a babánál) nem okozott pukit :)

2013. nov. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10 napos a babam, a korhazban kaptam a vedonotol egy tiltolistat, ezen a mak, dio, mogyoro, mandula is szerepel, nem azert mert hasfajast okozna, hanem mert allergizal!
2013. nov. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!