Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek nagyon sok teje van,...

Akinek nagyon sok teje van, milyen módszer vált be?

Figyelt kérdés
2013. nov. 7. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:

engem is érddekelne



én igény szerint szoptatok immár 9 honapja felesleg nincs de böven elg a manonak

2013. nov. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

14 Hós a fiam..én kezdetektől tudtam tejet lealdni,lefagyasztani

Kezdetben amikor szopizott ( feküdtünk) ,a másik cicimre rákellett tennem a mellszívót.annyira folyt

Most napi 2x ( reggel-este) cicizik...már nem sokat..kb 3 -5 percig..hisz már nem ez a fő kaja :-)

Szóval..most a szopizás után lefejem a másik cicit ami megtelt és a még meg maradt tejcsit amiből szopizott épp

Nem ittam-iszom sose teát rá,se homeo,semmi...így átgondolva szerintem a fejés miatt lehet hogy ennyi tejem van még

2013. nov. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Naponta két kancsó szpotatós teát iszok, persze nem túl sok a tejem, de elég. Az előző terhességemnél jóval kevesebbet ittam, nem is volt szinte tejem, tehát nekem az elég is fejlődés, amit a teának tudok be. Meg talán annak, hogy most nem fogytam le szülés után, sőt, meg is híztam.
2013. nov. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Érdekes de nálam a sör vált be! 3hónapos kislányom van és mióta szinte átalussza az éjszakát kevesebb lett a tejem is. Tejszaporítót (Laktoherb tea) is iszok folyamatosan, de feltünt hogy ha este megiszom egy doboz sört két nap múlva már több lett a tej. Természetesen alkoholmentes, és mivel nem szeretem az ízét, abból is az ízesített változat!
2013. nov. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kloka válasza:
Nekem is az igény szerinti szopizás vált be, eleinte ha 5 percenként kérte akkor akkor tettem fel cicire. mind a 3 gyermek 2 éves korukig szopiztak. 1 évesig szinte csak azt ettek. nekem köménymagos teától fájt a hasuk.
2013. nov. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem a hűtőszekrény...
2013. nov. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó. Ez mit jelent nálad?
2013. nov. 12. 09:40
 8/8 anonim válasza:

Le szeretném ide írni annak aki nem tudná, hogy anyatejet lehet adományozni, mint ahogy vért.

[link]

2013. nov. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!