Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen szagúnak kell lenni a...

Milyen szagúnak kell lenni a kiolvasztott anyatejnek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia

Epp a tegnap olvasztottam ki egy zacsival. Iszonyu szaga van, el is ontom az egeszet. Vagy olyan fortelmes kell legyen??

2009. nov. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Olyan zsíros tejpor szaga van.
2009. nov. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Az én babám nagyon sok fagyasztott tejet megivott anno.Eleinte nagyon sok tejem volt,evés után lefejtem és lefagyasztottam.Azt adtam neki kiolvasztva,amikor már nem volt elég tejem.Kiolvasztás után egy kicsit kellemetlen szaga van,de ha 3hónapnál nem régebbi,és sterilen lett lefagyasztva,akkor nincs semmi baja.

2009. nov. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a multkor olvasztottam ki egyet próbaképp (5hete fagyasztottam)

Szaga nem volt más, de az íze!! Fémes íze volt, nem az az édes, mint a hűtött anyatejé. Nem is itta meg a babám. Miért lett fémes íze?

6hetes fiúcska anyuja

2009. nov. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok még jártas nagyon a témában,de sokan írták,hogy a fertőtlenítő folyadéktól,amit az eszközökre használtak!Nem lehet az?
2009. nov. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
rondán mondva büdös.
2009. nov. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az enyém ma de is megivott egy adagot, amit 3 hónapja tettem el, pedig ő már 8 hónapos.
2009. nov. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
22:24es voltam az elsőző
2009. nov. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!