Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A D-és K-vitamint csak addig...

A D-és K-vitamint csak addig adjuk, amíg kizárólag anyatejes? Ha pótlásnak kap már tápszert is vagy elkezdünk hozzátáplálni, már nem kellenek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
a k vitamint elhagyhatod, de a d vitaminra minden nap szüksége van (kivéve nyáron, mert akkor több d vitamint nyer a napsütésből.)
2009. nov. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A K vitamint addig kell adni míg hozzá nem táplálsz(ha gyümit kap akkor már nem kell)

A D vitamint több mint 1 éves koráig.

2009. nov. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
első vagyok. a doki azt mondta, h most télen az influenzás időszakban a 2 ill. a 4 éves gyerekemnek is adjam a d vitamint, mert védelmet nyújt.
2009. nov. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én pont most kérdeztem meg a gyerekorvostól ezeket. Azt mondta, hogy D vitamin mindenképpen minden nap, a K vitamint meg akkor lehet elhagyni, ha több tápszert kap, mint amennyi tejcit szopizik.
2009. nov. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!