Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor a legjellemzőbb a...

Mikor a legjellemzőbb a mellgyulladás, a gyerek hány hetes vagy hónapos kora körül?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az első 6 hétben a legjellemzőbb, de előfordulhat utána is. Nekem 5 hetes volt a fiam, amikor nagyon begyulladt a mellem. Közel 40 fokos lázam volt, a mellem pedig olyan kemény lett, mint a kő. A gyulladástól teljesen bepirosodott. Nem gondoltam, hogy ez ennyire tud fájni. Gyógyszert is kellett szednem rá.
2009. nov. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Majdnem 3 hónapos volt a kicsim, amikor begyulladt a mellem. Csomó lett benne, majd az egyik fele teljessen bekeményedett. Szerencsére időben észrevettem, így hamar elmút- maszírozás, gyakori szoptatásnak... köszönhetően. Akkor még hordtam melltartót, és a csont megnyomta a mellem. Annak a helyén lett a csomó. Amúgy én is úgy tudom, hogy az elején a jellemző.
2009. nov. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 3 vagy 4 hetes volt a babám. Orvost kellet hívni reggel 5kor arra keltem hogy vmi nem stimmel 38.7 fogos lázam volt a bal mellem gyulladt be gyógyszert is kaptam Semicillint.
2009. nov. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hónapos a kisfiam, de pár hete volt mellgyulladásom, hát nem egy kellemes dolog! Hidegrázás, hányinger, végtagfájdalom, rossz közérzet, nem beszélve a mellben lévő csomó által okozott fájdalomról. Masszírozás, fejés folyamatosan, nekem ez segített, mivel a kisfiam nem volt hajlandó kiüríteni a cicit.
2009. nov. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elején, akkor amikor elkezded a hozzátáplálást, és kevesebbet szopizik miatta, illetve akkor, ha magától hagyja abba a szopizást, vagy leakarod teljesen szoktatni és nem fejed ki rendesen.
2009. dec. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!