Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós anyukák, ezt hogyan...

Szoptatós anyukák, ezt hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Ha valahova el kell mennetek több órára, és közben meg-megindul a tejetek, akkor mit tesztek?

5 hónapos terhes vagyok, és szeretnék szoptatni, de a baba mellett elég sokat kell majd ügyet intéznem, és utaznom is kell a babával többször külföldre repülővel. Hogyan tudom megoldani, hogy ne áztasson szét a tej, ha megindul?


2013. dec. 26. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
van egy kis betet, amit pont erre a celra talaltak ki, a melltartoba teszed es ha szivarog a tej, akkor az felfogja. a jobb minoseguek, egesz jok!
2013. dec. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
eldobható melltartóbetét. nekem a libero vált be. eleinte többször kellett cserélni egy nap, most 9 hónapja szoptatok, egy nap elég 1-1 betét. de nem mindenkinek indul meg a teje csak úgy.
2013. dec. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amikor még szoptattam a kisfiamat, én is használtam melltartóba tehető betétet. Az felfogta a tejet, ha szivárgott, így nem ázott át a ruha.
2013. dec. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Dm-es szoptatós melltartóbetétet használok (nekem is el kell járnom itthonról suliba). Teljesen jól bevált. A betét másik oldalán ragasztó csík is van, így biztos, hogy nem mozdul el. Nagyon szeretem.
2013. dec. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Azokra a kis korongokra gondoltok? Az elég? :O

Az az igazság, hogy csak egyetlen rémtörténetet hallottam, de az a hölgy azt mondta, hogy teljesen szétázott a pólója az utcán.


Anyu is riogat, hogy na majd hogyan fogom megoldani a szaladgálást, amikor állandóan folyni fog a tejem...

2013. dec. 26. 18:22
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, elég.

Azért nem úgy kell elképzelni egy szoptatós anyukát, hogy állandó jelleggel orrba-szájba folyik a teje. Annyiszor és annyi folyik, hogy ilyen betét kibírja. Nyilván cserélni is lehet, ha szükséges.

2013. dec. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem, nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat! :)
2013. dec. 26. 20:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem este volt gond, mikor ráfeküdtem, megindult. Reggelre szétáztattam mindent. Törölközővel oldottam meg.
2013. dec. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is a Libero melltartobetet jott be. :-) Sokat bir. :-)
2013. dec. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2013. dec. 29. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!