Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Főzős, de még szoptatós...

Főzős, de még szoptatós anyukák! Hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés

8 hónapos a babám, megeszik mindent (múlt héten pörköltös husit kapott a főzijébe :) ), de még szopik is, és nem csak reggel és este, szóval remélem mondhatom, hogy van tartalékom. Vizet nem is iszik, hanem cicit kap szomjúságra is.

Bébiételt, tápot, tejpépet még csak nem is látott.

Két éjszakára mennénk egy bababarát szállodába, ami azt jelenti, hogy egy teljes napig hogyan étkezzen. Bébiétel? Ha igen, akkor milyen? Van olyan, amit nem kell melegíteni? És jó is az egy ebédre cicivel? Mert viszek gyümit, szóval az jó tízóraira és uzsira is.


2011. júl. 11. 10:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Bébiételt én szobahőmérsékleten adtam mindig.

2 éjszakára pedig főzni is tudsz és eltenni

2011. júl. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%
Ebben a melegben adj neki vizet is, a cici nem elég szomjoltó.
2011. júl. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha még soha nem evett üveges bébiételt, akkor azért mielőtt elutaztok kóstoltad meg vele, nehogy ott derüljön ki, hogy nem ízlik neki.

Amúgy a bébiételeket én is szobahőmérsékleten adom neki, ha elmegyünk valahová és nem lehet megmelegíteni. De ha bababarát szálloda, akkor ott biztos segítenek neked megmelegíteni az ételt.

Vizet én is adnék neki ilyen hőségben.

2011. júl. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen, eleve másnaponta szoktam főzni, de ott nem tudnám megmelegíteni.

Ezért jutott a bébiétel eszembe, mert az rémlett, hogy azokat nem feltétlenül kell melegíteni.

2011. júl. 11. 10:58
 5/14 anonim ***** válasza:

bébiételt nem kell melegíteni, ebben a melegben szerintem nem is szeretik... bemész a boltba és megnézed milyenek vannak, válaszd ki azt amelyiket szereti. enyém a bolognait imádta 8 hónaposan.


vizet tényleg adj, persze szoptasd sűrűn de kánikulában és hozzátáplált babának kell a víz!

2011. júl. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Eleinte itta a vizet, de mostanában ellöki. Bár igaz ezt éjjel kezdte és azóta nem próbáltam nappal.

Szerencsére van lehetőség hűvös lakásban lenni (nem légkondi), ezért lehet, hogy nem is igényel több folyadékot.

2011. júl. 11. 11:01
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha bababarát a szálloda,sztem meg tudják oldani a melegítést.

max viszel egy melegítőlapot(rezsó)

2011. júl. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
bababarát szállodában van mikró, melegítésre. ha jóltudom
2011. júl. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az anyatej oltja a baba szomját,csak gyakrabban kell kínálni!Jó a bébi étel melegítés nélkül szoba-hőmérsékleten,de előtte tényleg próbáljátok ki hogy meg is egye :) ilyen esetben ne túl "extra" ízeket válassz,hanem olyat amit majdnem minden baba imád(sütőtök variációi,banános-húsis gesztenyés)de ha pl első nap lefagyasztod és otthonról fagyott állapotban(kis műanyag dobozban) elviszed a főzött kajáját,azt ebédre tuti hogy meg eheti.De az üveges kaják is jók,ne aggódj túlságosan ezen :) két nap nem a világ,ha te nem vagy oda érte ,akkor sem
2011. júl. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Légy óvatós a bébiétellel. A kisfiam sokáig szopizott, és én is mindig főztem neki. 10 hónapos korában Ausztriában voltunk bababarát szállodában, éjjel-nappal rendelkezésre álltak HIPP bébiételek. A gyümölcsösön kívül egy fajtát sem evett meg a fiam.
2011. júl. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!