Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 napos a babam, tegnap...

2 napos a babam, tegnap hashajtot kaptam a korhazban emiatt egesz delutan sirt, ejjel is, most kicsit nyugodtabb. Mikor urul ki az anyatejbol teljesen?

Figyelt kérdés
2013. dec. 28. 06:01
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Bármi, amit fogyaszasz 8 ora alatt ürül ki belőled.

Viszont kétlem, hogy ettol lenne problémája a gyerkőcnek. A kórházban nem ad,ak olyan gyógyszereket, amik a gyereket befolyásolják.

2013. dec. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt a szülésznők mondták nem én találtam ki, nem értették, hogy miért adtak ilyen korán a dokik, miután előző nap szültem és nem volt gátmetszésem sem. Mondtäk, hogy kivälasztódik a tejben. Szóval 8 óra, köszi
2013. dec. 28. 06:44
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindenki kap szülés után hashajtót, bélbozgatót, nehogy bélcsavarodást kapj, s mert csak akkor engednek haza a kórházból, ha volt székleted!

Testvérem egy szeretet kórházban szült, ahol csak természetes dolgokkal szülesztenek...

Na ott 1 liter savanyú tejet kellett meginni szülés után, hogy legyen széklet.

A babának sem árt, mert legalább kikakilja a magzat szurkot!

Nem ezért sírt a babád! A pici babák sírnak, hisz új nekik a kinti lét, éhes, sokat szopizna, nincs még annI tej higy jól lakjon, lehet fázik, melege van...

2013. dec. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

mi a szösznek adnak hashajtót... komolyan... fú, annyira maradi még néhány kórház.

vannak ételek, amik természetes módon is tudnak ilyen hatással bírni.

nekem nem adtak, én bekamuztam, hogy volt nagydolog is, csak engedjenek haza :) szülés utáni 6. nap produkáltam otthon - a babának is akkor volt először anyatejes kaksija, és nem haltam meg, nem kaptam mérgezést.


te a kórházból netezel? :)


nem feltétlen azért sír, valószínű folyton cicizni akar :) :) tartsd cicin, had' szívja, akkor is, ha úgy tűnik, nem eszik, akkor is, ha úgy tűnik, nincs semmi a melledben. mert úgy tűnik ilyenkor, de csak tűnik... mert közbe meg... :)


szerintem gyorsan kiürült a tejedből, hiszen kihajtott....

már nincs benne.


foglalkozz a szoptatással :)

jó babázást! :)

2013. dec. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, tejem boven van. Szopik szepen :)
2013. dec. 28. 09:46
 6/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok :)

A születés állítólag életünk legszörnyűbb élménye, úgyhogy ne csodálkozz ha sír a babó :)


Nálunk egyébként glicerines kúpot adtak, az kicsit humánusabb megoldás, mint a hashajtó :S

2013. dec. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, mint te. Első éjszaka végig sírt, de keservesen a babám.Nekem is a hashsjtótól.Második éjszaka màr nyugodtabb volt. Aztán ettől függetlenül felcserelte az éjszakát a nappallal. Ez két hétig tartott.
2013. dec. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A vegen en is azt kertem, nem vagyok hajlando bevenni mar semmit.
2013. dec. 28. 12:09
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi nektek is az infot!
2013. dec. 28. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!