Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egy kisiskolás gyereknek ugye...

Egy kisiskolás gyereknek ugye nem lehet baja az anyatejtől?

Figyelt kérdés
Most született kistestvére és napi 1-másfél dl van feleslegesen. Megkóstolta,ízlik neki,meginná szívesen úgy,hogy kakaót csinálnék neki belőle. De előbb inkább megkérdezem. (a lepontozás nem érdekel)
2013. dec. 29. 12:13
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó dolog az anyatej leadás, de azért nem olyan egyszerű.

Minden nap mindent fertőtleníteni kell, ha esetleg többször is fejsz egy nap, akkor minden alkalommal, egy tortúra.

Mondjuk én nagyon pártolom, ezt csak azért írtam, mert a vizsgálatok lehet, hogy hamar megvannak, de azért nem minden megy pikk-pakk.

2013. dec. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
47%

Mi a bizarr ebben?

Inkább igya a bolti vizes tejnek nevezett vackot?


Ha elfogadja, akkor add neki nyugodtan.

2013. dec. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
46%
Semmi bizarr dolog nincs ebben, ő is a te gyermeked. Ha elfogadja, és lesz felesleges tejed, nyugodtan add neki!
2013. dec. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem sem bizarr, én is hallottam olyat, hogy nem a baba kapta a felesleges, hanem pl. apuka a kávéjába, mert egészséges, ha az iskolás gyerek megissza szívesen én neki adnám, szerintem csak jótékony hatása lehet. Ha mégsem, a tejleadás is jó ötlet.
2013. dec. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
43%
Én nem találom bizarrnak, ha ízlik neki, igya meg magában, kakaónak, vagy ahogy jól esik. Az immunrendszerét is támogatja, gyomrának is jót tesz, szóval szerintem nyugodtan add neki. Ha összevetjük egyébként az emlős állatok szoptatási idejét az emberével, elvileg 7-8 éves gyereknek még bőven anyatejjel IS kéne táplálkoznia, nem véletlenül fejlődik ki ilyen tájban az immunrendszer..
2013. dec. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
48%

Add oda neki nyugodtan. Én első babámnál fagyasztottam, pár hónap múlva elővettem, hát olyan büdös volt, nem is itt ameg a babám, dobhattam ki. Olyan 3 litert dobtam ki, fájt a szívem. Most terhes vagyok, 4 év lesz a két gyerek között. Amit lefejek, oda fogom adni a nagytesónak. Megkóstoltatom vele, ha nem ízlik neki, megpróbálom bekeverni a normál tejébe. Egyrészt nem akarom kidobni, másrészt meg tudom, hogy egészséges, tápláló, vitamindús. A lányom minden reggel megiszik egy kis bögre kakaót, majd abba keverem bele.

Talán inkább ne mond el a gyerekednek, hogy az anyatejet issza. Lehet véletlen kikotyogja és kigúnyolják. Nem kell tudnia, hogy azt issza.

2013. dec. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
44%

"Amúgy csak úgy mellékesen,Amerikában csillagászati áron veszik FELNŐTTEK az anyatejet,mert kiváló rákellenes és tumorölő hatása van..."


Hát igen, az ostoba amerikaiak még a szart is megennék, ha azt mondaná valaki, hogy kilónként egy nappal meghosszabbodik az életük. Ekkora baromságot.


Testépítők viszont isszák, az tény.

2013. dec. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
23%

Utolsó,nagyon értelmesen szóltál hozzá!:)

Mert a szar meg az anyatej tényleg egy lapra tehető...:D

Itt nem a hülye amerikaiakról van szó(amúgy náluk tényleg mindent el lehet adni) hanem az anyatejről,ezért írtam,hogy máshol felnőttek is isszák,mert bizonyított a jótékony hatása!

2013. dec. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Ajad neki, ami nem kell a kicsinek. Én is megittam a tesómét, ami kicsöpögött, szoptatás közben, pdig már 12 éves voltam. A tehén tejét miért isszuk meg, mi emberek? Azt is csak a kisborjúnak kéne meginni..... Szal add neki, attól egészségesebb dolog a világon nincs. nem lesz beteg az oviban!
2014. szept. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
**Bocsánat nem az ovibam, a suliban!
2014. szept. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!