Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyatejes babád hány hónapos...

Anyatejes babád hány hónapos koráig szopizott éjjel?

Figyelt kérdés
2014. jan. 8. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:

hát... mi számít éjjelnek?

Nálunk hétkor volt fürdés, utána szopott, és megszoptattam 10-fél 11 körül, mielőtt lefeküdtem aludni. Általában három körül ébredt, akkor evett, majd reggel hat-hét között. De hét hetesen nem ébredt fel éjjel, akkor ötkor szokta áthozni a férjem mellém (külön szobában volt a kislányunk), amikor dolgozni indult :) De volt, hogy fel se ébredt rá, aludt tovább mellettem :) (és jelentem, ettől nem szokott az ágyunkba)

2014. jan. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
1 éves és még szopizik éjjel többször is. Együtt alszunk egy ágyban és jelentem nekem és a babának így a legjobb:)
2014. jan. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Fél éves, este 8kor szopi és alszik. Felébred 2szer 3szor úgy fél10ig de cumival visszaalszik. Aztán 11-12 között szopi, fél3-3 körül és fél 5 körül is. Egy óra múlva ébred cumiért de hajnalban van hogy 15 percenként. 6-fél7 körül ébred.

Kb éjfélkor tudok aludni 2,5 órát megfél4-fé5ig. 4 hónapos kora óta. Addig 2szer evett de aludt is.

2014. jan. 8. 11:01
 4/10 anonim ***** válasza:
12 hónapos koráig. Akkor a kistesó miatt leszokott a ciciről, azóta nem ébred éjszaka.
2014. jan. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16-án lesz 5 hónapos a kislányom. Este 8 körül szopizik, 9 körül elalszik, majd 3 körül ébred, szopizik, és alszik 7-ig, 9-ig. Most kezd változni valami, mert az elmúlt héten 3x is. "reggel" 5-kor ébredt csak.
2014. jan. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja és JELENTEM :-) a kiságya a mi nagyágyunkhoz van tolva és JELENTEM nekünk így a legjobb. :-)
2014. jan. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6 hét, 5,5 hét ill. 4 hét. Ennyi idősen átaludták az éjszakát. Irtó mázlim van.
2014. jan. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 xStefix ***** válasza:
100%

11 hónap, illetve még tart, a kicsi 19 hónapos. Mindkettővel együtt aludtunk/alszunk.


Kérdező, próbáltad már a cumi helyett hamarabb megszoptatni éjjel? Ha ennyiszer felkel, szerintem biztosan segítene a szopi. Lehet, hogy éhes vagy a foga zavarja, de lehet, hogy csak rád vágyik... mindegy, a szopi és az összebújás mindegyik problémára megoldást nyújthat. ;)

2014. jan. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ma kipróbálom. Köszönöm a válaszokat!
2014. jan. 8. 20:25
 10/10 anonim ***** válasza:
az első 3 hetes koráig, a kicsik 2 hós korukig.
2014. máj. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!