Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hirtelen tejcsökkenés nálatok...

Hirtelen tejcsökkenés nálatok is előfordult? Lehet ez természetes Vagy ez már a szoptatás végét jelzi?

Figyelt kérdés
6 hetes babámat minden etetésnél mérem és a tegnapi napon a szokásos 70-100 gramm helyett csak 35-45 grammot szopik egy ciciből.
2014. jan. 8. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Húúú ne mérd! Ettől beparázol és csökkenni fog a tejed. Agyban dől el nagyrészt. Szerintem csak ő igényelt kevesebbet, te sem eszel egyforma mennyiségeket minden nap. Én is így méregettem, paráztam egyre jobban, de szerencsére sikerült túllépnem rajta.
2014. jan. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igaza van az elsőnek! ne mérd, felesleges! te sem eszel mindennap ugyanúgy, ugyanakkor, ugyanannyit! mérd hetente, ilyenkor még azt hiszem amúgy is hetente mérik az bőven elég! én kétszer próbáltam mérni egyszer semmi változás másodszor mínusz lett az eredmény :d azóta nem mértem többet, a mai napig nem tudom mennyit eszik csak azt hogy 3-5 percet szopik és hogy csodálatosan fejlődik 5,5 hós! lényeg hogy fejlődjön! msot amúgy is lesz egy fejlősédi ugrás , gyakrabban fog szopni, ne ijedj meg!
2014. jan. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!