Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mitől fájhat a mellbimbóm?

Mitől fájhat a mellbimbóm?

Figyelt kérdés
5 hónapos a babám, anyatejes. Az első 2 hétben fájt és sebes volt, de helyrejött. Semmi gond nem volt eddig. Most két napja elkezdett megint fájni, mintha dörzsölve lenne. Nem sebes, csak fáj. A babának még nincs foga, de néha így is harap, ha már nem akar enni és egyre gyakrabban. Amikor harap, akkor az egész a szájában van. Nekem az eleje lett nagyon érzékeny.

2014. jan. 10. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Érzékeny lett a mellbimbód. Ha nagyon fáj szerintem egy időre próbáld meg a pumpás vagy elektromos mellszívót, lehet kapni patikában mellbimbóvédőt is.


Többet itt olvashatsz, hasznos: [link]

2014. jan. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) A fejéssel nem lenne gond, van is mellszívóm, de kézzel tudom a leggyorsabban. A fagyasztóm még tele van tejjel. Csak épp a kisasszony nem fogadja el se a cumisüveget, se a cumit, így a bimóvédőt se. Csak kispohárból tudom itatni a cicin kívül. Már csak azért is ki kéne bírnom valahogy, mert cicin alszik el. De nem tudom, mitől lett 5 hónap után hírtelen ilyen érzékeny.
2014. jan. 10. 13:30
 3/4 anonim ***** válasza:

1/2 vagyok ismét :)


Az nagyon szuper ha a fagyasztód tele van tejcsivel! Jól csinálod!

uh, hát igen ez már egy kicsit kényes téma ha nem fogadja el a cumisüveget sem.. A bimbóvédő az okés szerintem mert az én fiam se fogadta el, sőt még köpdösött is :S

Próbáltad már úgy, hogy felváltva szoptatod? Mondjuk 1-2 hétig csak a balból majd utána a jobból? Szerintem addig is "pihen" az egyik. A kézzel fejés az nagyon nehéz volt nekem, mert fájtak a melleim. Pumpást használtam de azzal valóban lassabb.

Talán ez a krém segítségedre lehet:

[link]


vagy extra szűz oliva olajjal is lehet kenegetni nagyon hatásos a bőrre.

2014. jan. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. jan. 15. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!