Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem büfizik a 8 napos kislányom!?

Nem büfizik a 8 napos kislányom!?

Figyelt kérdés
Minden szoptatás után felveszem a vállamra sétálok simogatom a kis hátát de mégsem akar büfizni mert elalszik a cicin ilyenkor leszoktam tenni az oldalára fordítva (nehogy megfulladjon ha mégis kijönne) 98%-ban nem büfizik (nem hasfájós mert ki pukizza) de félek tőle hogy ha este szopi után leteszem az oldalára és mégis kijönne és ha nem kelek fel rá nagyon félek hogy megfullad..

2014. jan. 10. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha az oldalára teszed egészen biztos, hogy nem fullad meg. Ne aggódj! Ha nyomja a büfi úgyis felsírna.
2014. jan. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vannak babák akik nem büfiznek. A lányom 8 hónapos és talán 5ször ha büfizett életében. Fulladástól én is nagyon féltem, engem a légzésfigyelő nyugtat meg. Feleslegesnek tartottam, de kaptunk egyet és azóta függő vagyok, még mindig használjuk. (pl. most először náthás a lányom, én ennél is parázok, alig kap levegőt.)
2014. jan. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekünk nincs légzésfigyelőnk mert pont az ágyunk mellett van a babaágy csak félek hogy ha mégis nagyon mélyen alszok és akkor büfizik...?
2014. jan. 10. 16:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy az ágyatok mellett alszik a baba a légzésfigyelő még nagyon hasznos lehet. Ha ennyire aggódsz, akkor én javasolnám egynek a beszerzését.
2014. jan. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én fiam se büfizik soha, kivéve 2 alkalmat mikor az apja ingben nyakkendőben volt :D De tényleg soha nem büfizik. Az enyém hason alszik már 3 napos korától, egyszer volt, hogy büfizett és akkor kicsurgott a száján, de nem igen zavartatta magát. Az "okos" védőnő a kórházban 2 naposan mondta, hogy altassam háton a fiam, na félóra alvás után persze a saját nyála lecsurgott a torkába és iszonyat köhögésbe kezdett, szóval felébredsz és ő is felébred ha valami gond van ettől ne félj. (azóta főleg nem teszem hátára a fiam). Ha oldalt fekszik a babád akkor is simán kifolyik ha valami feljönne. Nem mondom meglehet lenni légzésfigyelő nélkül is simán, de ha megtehetitek szerintem érdemes beszerezni mióta nekünk van azóta nyugodtabban alszok azért, igaz nekünk külön szobában alszik a babám.
2014. jan. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Azért nincs légzésfigyelő, mert az ágyatok mellett alszik a baba? Ez a két dolog hogy függ össze?
2014. jan. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!