Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatástól tényleg megereszk...

Szoptatástól tényleg megereszkedik az ember melle?

Figyelt kérdés
2014. jan. 18. 22:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Terhességtől nem a szoptatástól.
2014. jan. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
terhessegtől is, meg szoptatástól is. Kinek mennyire. Van aki szerencsés.
2014. jan. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

nem, csak a nőké :D


egyébként igen, gondold végig logikusan. megtelik tejjel, így jóval nagyobb lesz, majd a pici kiszívja belőle a tejet, így visszanyeri az eredeti méretét és ez az első időkben 3-4 óránként... ettől megnyúlik a bőr és megereszkedik a mell. ha jók a szöveteid akkor regenerálódik, ahogy a hason lévő bőr is visszahúzódik

2014. jan. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Van barátnőm aki nem tudott szoptatni csak az első napokban szerencsétlenkedett valamit, de sajnos nem jött össze neki, mégis megereszkedett már magától a terhességtől. Sőt, olyan 40 éves barátnőm is van, aki még soha nem szült, nem voltak nagy súlyváltozásai, mégis idővel löttyedtebb lett. Úgyhogy nagyon nem érdemes arra számítani, hogy ha valaki nem szoptat, akkor ugyanolyan szép és feszes cicije lesz mint huszonévesen.
2014. jan. 19. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia! 2 gyereket szultem, 5 illetve 6 honapig szoptattam, es nekem nagyon meglatszik a mellemen, kicsit csikos lett es kozel sem feszes annyira mint regen es meg is ereszkedett! Zavar, de tenni ellene nem tudok...
2014. jan. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Három gyermeket szültem és szoptattam igen megereszkedik a mell, de a kutyát érdekli 3 egészséges gyermekem van ők az életeim ez mindenért kárpótol.
2014. jan. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Már a terhesség sem tesz jót neki, sem az évek, sem a rossz melltartó, a helytelen testtartás, stb, plusz persze a genetika számít a legtöbbet.

2 gyerekem van, akiket imádok és meghalnék értük, de a feszes, kemény cicim nagyon hiányzik... :)

2014. jan. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

én mindkét gyerekemet majdnem 2 éves korukig szoptattam,és szép maradt a mellem. nem csíkos,nem lóg.

ez gondolom a genetikán is múlik

2014. jan. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És most komolyan van, aki csak ezért nem szoptat, mert úristen az alakom?! Szomorú. Nekem ugyan nincs gyermekem, de majd szeretnék egy 5 éven belül. Mondjuk sosem volt nagy mellem, így igazán nincs is mi megereszkedjen :D de biztos szoptatnék, ha a baba érdekeit szolgálja, pont lesz@rom a testem.
2014. jan. 19. 13:52
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdező egy csomónő még az orvost is lefizeti, hogy ne kelljen természetesen szülni mert féltik a pi..ájukat, nem hogy a mellüket.
2014. jan. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!