Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha az ünnepek alatt iszok egy...

Ha az ünnepek alatt iszok egy pohár bort, és addig előre lefejt tejet adok a babának, akkor mikor szoptathatok újra? Vagyis mikor ürül ki az anyatejből az alkohol?

Figyelt kérdés
Ugyanannyi idő alatt ürül ki, mint a vérből?
2009. dec. 3. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
11%

miért akarsz inni, nálunk mióta megvannak a gyerkőcök még a pezsgő helyett kis kölyökpezsgőt iszunk és senki nem szól le bennünket hiszen gyermekeink vannak :)


szerintem ne igyál nem olyan fontos

2009. dec. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egy pohár bortól (kb. 1 deci) semmi baja sem lesz a babának.
2009. dec. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
9:28-as vagyok: mármint, ha te iszod (szoptatás alatt) és nem ő persze. :-)))
2009. dec. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Ha nagyon akarsz, szopi után igyál rögtön, s akkor kevés az esélye, hogy sok belemegy.
2009. dec. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

Nem értem miért nem lehet a kérdésre válaszolni! (első válaszolónak!)


Szerintem szopi után ihatsz nyugodtan majd a következőnél add oda a lefejt tejet és a következőnél már nyugodtan szopizhat. Amúgy 1 pohár bortól vagy pezsgőtől nem lesz semmi baja, főleg hogy nem minden nap/héten hanem 1-1 alkalommal fogyaszt az anyuka alkoholt. És nem is üvegszámra!

Szóval egészségedre! :D

2009. dec. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Egy pohár bort nyugodtan megihatsz.
2009. dec. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat...
2009. dec. 3. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!