Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit kellene tennem? Vagy...

Mit kellene tennem? Vagy cicin van, vagy ordít?

Figyelt kérdés

Kisfiam 2 hetes. Állandóan cicin akar lenni és minden alkalommal eszik is rendesen, majd amikor elalszik, és kiesik a szájából a cici, akkor felébred, és eszik tovább. Ha elveszem tőle, akkor rettenetesen ordít. Először azt hittük fáj a hasa, de biztos nem a hasa fáj, mert ha cicin van semmi baja, de ha elveszem tőle, akkor egyből ordít, feszeng és alig lehet megnyugtatni, a ruhán keresztül is be akarja kapni a mellem.


Mit csináljak, hogy jó legyen? Ma semmit nem tudtam tőle csinálni, mert ha nem volt a cici a szájában akkor visítás volt.

Cumi nem kell neki. Ha elalszik a cicin és berakom a kiságyba , akkor pár perc múlva felébred.



2014. jan. 20. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Én betettem mellé összekígyósítva az otthoni pólómat, hogy véletlenül se tekeredjen bele. Hatott...
2014. jan. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Milyen messze tetted a fejétől?

Hogy azért érezze is az anyaillatot

2014. jan. 20. 14:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Mellé tedd, nem kell az arcához, a testéhez. Nem feltétlen éhségből kell neki, hanem mert pici még és a közelséged akarja.
2014. jan. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ó várj, most jut eszembe, először összetekertem, és az ágy széléhez tűrtem be, utána felvettem a férjem pólóját, és azt lepedőként terítettem alá, soha nem jött ki sehol. Persze éjszakára nem hagytam alatta, de ő éjjel aludt mindig.
2014. jan. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Kég hete szültél, mi mást akarsz csinálni, mint a gyerekeddel lenni? Ő meg 9 hónapig minden rezdülésedet érezte, még most is ezt szeretné, tartsd ölben sokat, próbáld ki a hordozókendőt.
2014. jan. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kislányom volt ilyen, vagy cicin volt vagy sírt, ha elaludt és kivettem a szájából felébredt és sírt, kérte a cicit. Egy hét múlva mikor jött a védőnő,és megmérte kiderült,hogy nincs elég tejem ,fogyott is a pici. Amikor kapott tápszeres pótlást rögtön elaludt és fel sem kelt.
2014. jan. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5. válaszoló

Van még mellette 2 i gyermekem akiket el kell látni.

2014. jan. 20. 15:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is mérd meg mennyit evett, lehet, hogy nem elég a tejed. Én többgyermekes anyuka vagyok és nem értek egyet azzal, hogy egész nap húzni vonni kell az újszülöttet. Mindkét babámat megetettem, megbüfiztettem, elringattam és aludtak szépen a kiságyukban az első perctől kezdve ahogy hazamentünk a kórházból. Kiegyensúlyozott, nyugodt gyerekek lettek. Lehet hasfájás is, addig amíg eszik nem fáj. A cici nem csak táplálék forrás, hanem ahogy a doktornénink fogalmazott játék, nyugtató és fájdalomcsillapító is.
2014. jan. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt... Uhh, én nagyon utáltam akkor, de azóta kis nosztalgiával gondolok vissza, milyen kis cicifüggő volt. :) Persze első baba volt, "ráértem". 2 hónapos kora óta egyre kevesebb időt töltött mellen. Gondolom, nekem is beindult a tejem, ő is erősödött, "aklimatizálodott". Azóta percek alatt végez.


Mivel még ilyen kicsi, én hagynám, de ha a család működését nagyon hátráltatja, akkor mérlegelj. Beszélj védőnővel, orvossal mit javasolnak, fejlődik-e rendesen, mennyire vagy szoptatás párti, hordozást próbálnád-e.

De szerintem legalább az első 6 hetet próbáld túlélni, nem hiába gyermekágyas időszak.

2014. jan. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!