Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Minden hónapban, mensi idején...

Minden hónapban, mensi idején megcsappan a tej? Vagy csak a szulés utáni elso mensinél?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban jott meg eloszor, és akkor nagyon elment a tejem. Félek, hogy ez lesz minden hónapban.
2008. júl. 18. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Tévedés, nem csappan meg a tej, az íze változik meg. A babák olyankor nem mindig fogadják el. Enek ellenére erőlködni kell, csak egy-két napig tart.
2008. júl. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok okoskodni, de nekem múlt hónapban mensi alatt nagyon kevés volt a tejem. Azt nem tudom, hogy az íze váltzott volna, mert a babám kitaróan szívta, csak nem volt sok, sajnos. Aztán amint elmúlt, újból tobb lett a tej.
2008. júl. 18. 13:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem minden mensikor kevesebb lett a tejem,aztán amikor elmúlt valamelyest helyreállt,de szemmel láthatóan egyre kevesebb lett minden alkalom után.

Nekem elfogadta a kisfiam a tejet csak nem volt neki elég.

Most várom a 4. ciklust és félek,hogy a ciklus után megint kevesebb lesz.

2008. júl. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 2 héttel ezelőtt jött meg először. ( 11 hetes a lánykám)és nekem is kevesebb lett a tejem. 4- 5 napig kettőből kellett szoptatnom. De hál Istennek , ahogy elmúlt megint lett elég. Én is megvoltam ijedve, de az orvosom azt mondta, hogy ez lehetséges , és szoptassam sűrűbben a babát. Az ízét én sem tudom, hogy változott e, mert Bogci rendesen evett. Ezt a pár napot ki kell bekkelni. Ne izgulj, annál rosszabb! Sok sikert!!
2008. júl. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!