Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Császármetszés után 4 héttel...

Császármetszés után 4 héttel megjött a menstruációm, de azóta semmi már 4 hónapja! Teszt negatív! Ez normális dolog, csak a hormonok miatt van ez a nagy kimaradás?

Figyelt kérdés

#császármetszés menstruáció
2014. febr. 6. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
igen normális egyenlöre, szoptatsz?
2014. febr. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen szoptatok.
2014. febr. 6. 12:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem császároztak 2 éves a fiam még szoptatom mikor 7hónapos volt akkor jött meg
2014. febr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 xStefix ***** válasza:
Ha intenzíven szoptatsz, akkor normális lehet. De ha aggódsz, nézzen meg egy nőgyógyász is.
2014. febr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mivel szoptatsz igy ez telejsen normális. az a 4 héttel szülés után tuti mensi volt? még lehetett gyermekágyi vérzés is, akkor is ha elötte nem sokkal már elmult. Amig egy anyuka szoptat addig teljesen természetes ha nincs peteérés és menstruáció.
2014. febr. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
sztem az mensi volt mert előtte 5 nappal múlt el a műtét utáni vérzés... műtét után alig véreztem ilyen rózaszínes volt 1 napra 1 tisztasági is elég lett volna... ez a mensi meg erős piros és nagyon sok volt, át is áztam sokszor.
2014. febr. 6. 15:14
 7/9 anonim ***** válasza:
4 héttel császár után még teljesen normális a vérzés, még ha menstruáció jellegű is. Nekem 2 héttel utána már semmi nem volt, majd 5 hétnél totál havi jellegű vérzés, aztán azóta se semmi, 5 hós a kisfiam, szoptatom. Nőgyógyásznak említettem, ő mondta az előbbieket.
2014. febr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi csajok.
2014. febr. 6. 15:32
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkabb gyermekagyi verzes lehetett. Nekem is csaszarom volt, hamar elmult a verzes, majd kicsit visszatert. En egybol arra gondoltam, hogy ez meg a gyermekagyi lehet. Nem is jott meg azota, 6 honapja szultem.

Foleg, hogy szoptatsz is. Azert a vedekezes nem art mindenesetre.

Nekem az elso babamnal eloszor 14 honappal jott meg szules utan, meg szoptattam.

2014. febr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!