Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Felfáztam, de szoptatok ( 6...

Felfáztam, de szoptatok ( 6 hetes baba) ismertek valamilyen gyógyszert, teát, amit ilyenkor lehet szedni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A Tőzegáfonya kapszula direkt felfázásra van, csak növényi kivonatot tartalmaz és nagyon gyorsan hat. Olyan 3000.- körűl van az ára, de nem kell bevenni az összeset. Elég 10 napig 3x1 kapszula. 5 napig űlj meleg tengeri sós vízbe kb 20 percig. Jobbulást kívánok!

2009. dec. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm
2009. dec. 9. 18:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, azért az attól is függ mennyire fáztál fel, én anno nagyon, először csak csípett a vizelet, aztán sajnos 2 nap után véres is lett, kaptam rá antibiotikumot amit szoptatás alatt is lehetett, nagyon hamar rendbe tett! Jobbulást!!!
2009. dec. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első válaszolóhoz csatlakozva, próbáld ki a Cran-C tőzegáfonya kapszulát, nekem 2 nap után javulást hozott. Ha felfázós vagy, akkor szedd tartósan. Kifejezetten ajánlott kismamáknak, szoptatás alatt is szedhető, sőt, kicsi gyerekek is szedhetik, tehát biztonságos! De ha nem javulsz, irány a doki!
2009. dec. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Pontosan ugyanez a problémám, amivel már lassan 3 hete küzdök. (mi is kedden töltöttük a 6. hetet)

Augmentint szedtem, azt mondta a dokim telefonon, azt lehet szopi mellett is, rendbe is hozott, 1 hétig voltam kb tünetmentes, és most megint -tegnap óta- érzem, hogy nagyon fáj, csíp a pisi. De szerintem nekem más problémám is van (folyás) és emiatt fertőződhettem vissza. Csak a jövő héten megyek a 6 hetes kontrollra sajna...

2009. dec. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!