Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tejpép vagy tápszer?

Tejpép vagy tápszer?

Figyelt kérdés
4 hónapos kislányomnak már nem elég a tejem, a védőnő azt mondta választhatunk melyiket szeretnénk. Én vetettem fel, hogy esetleg tápszer helyett tejpépet is kaphatna, de igazából egyikről sem tudok semmit mert mostanáig anyatejes volt, még vizet sem igen kapott. Most várunk 1 hetet, hátha hízásnak indul egy picit a babám, amit nem hiszek, de addigra szeretnénk már átgondolni, hogy mit válasszunk. Hozzátáplálás is eszünkbe jutott, de azt még korainak mondják.

2014. febr. 28. 07:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Van 4 hónapos kortól adható tejpép is, szerintem azt is össze lehet keverni anyatejjel.
2014. febr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Esetleg sinlac? Ez tej ès glutèn mentes,szentjánoskenyèrmag örlemènyből kèszül,kellemes èdeskès ízű. Lehet keverni vízzel is anyatejjel is.Keress rá a neten.
2014. febr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!