Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Rosszul érzem magam a tápszer...

Rosszul érzem magam a tápszer miatt, más is volt ezzel így?

Figyelt kérdés
4 hónapos fiamnak nem elég a tejem, próbáltam sokszor cicire tenni, de sehogy sem akart hízni, most tápszert fog kapni, ma írta fel a doktornő. Kiváltottuk már de annyira szerencsétlennek, bénánk érzem emiatt mag. Valamennyi tejem van még, de gondolom a tápszer miatt csökkenni fog az is. Annyira szerettem volna szoptatni, meg hát ugye ez a legjobb a babának is.

2014. febr. 23. 18:25
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
67%
Inkább gondolj arra, hogy milyen jó hogy van tápszer és nem kell éheznie.
2014. febr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
67%

Egyáltalán nem hízott a fiad?


Nekem is tápszert akart erőltetni a hülye dokink, le is váltottam azóta szerencsére.

A lányom gyarapodott ugyan, de nagyon keveset, volt, hogy csak havi 300 grammot, ellenben sokat mozgott, csak ezt nem vette számításba az orvos.

Szerencsére én nem hallgattam rá, 10 hónapos koráig anyatejes volt a lányom, egészségesen fejlődik.

2014. febr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
igen, én pl így vagyok ezzel. én is fel tudok sorolni, mindenféle ellenérvet a rossz érzés ellen, méghozzá csupa észérveket. a védőnőtől, a gyerekorvostól is csak biztató szavakat kaptam (látják, h a mai napig kicsit megzuhanok, ha szóba kerül) de a lelkem mélyén még mindig rosszul érzem magam a tápszer miatt. úgyhogy sajnos nem is tudok segíteni a válaszommal. felejtsd el a válaszomat és koncentrálj a többiekére :)
2014. febr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Teljesen meg állt, semmit nem hízott, fogyni sem fogyott, de nem is hízott. Minden végig próbáltunk, fejni azt pohárból, cumisüvegből, fecskendővel, kanállal megetetni, de ezeket nem fogadta el. Ez már a legvégső stádium amiben vagyunk, de teljesen ki vagyok borulva, mert amúgy nincs semmi gond vele. Izeg-mozog kakil-pisil, evett is rendesen, teljesen meglepődtem mikor megláttam, hogy egy grammal sem lett több.
2014. febr. 23. 18:40
 5/35 anonim ***** válasza:

Az én fiammal is pont ez volt, pont 4 hónaposan.

Én is addig ellene voltam a tápszernek, de aztán "megbarátkoztam" a gondolattal. El is kezdtem akkor hozzátáplálni is. 6 hós koráig szopizott is (egyre kevesebbet).

Úgy voltam vele, hogy ha ez a jó a fiamnak, akkor ezt adom neki. Azóta is gyönyörű, egészséges, mindenevő, már 10 hónapos fiúcska.

De én is kudarcnak éltem meg, ha lesz még egy gyerekem egyszer, akkor máshogy csinálom majd.

Ja, és 6 hós korától átalussza az éjszakát.

2014. febr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

Én az elejétől szoptattam + tápszert is kapott a fiam, mert nem volt elég tejem.

OK, vhol sajnáltam, h nem csak anyatejet kap,mivel valóban az a legjobb a babának, de nem éreztem magam bénának, szerencsétlennek emiatt.

Örültem, h nem kell éheznie, jóízűen eszik annyit, h tele van a pocakja.

Azért ilyen esetekben a tápszer nagyon jó dolog, h van!

2014. febr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 piroska és a farkas ***** válasza:
69%
Csodálatos dolog, ha minden rendben van, és az anya sokáig tudja szoptatni a kisbabát, DE! azért azt tdatosítsd magadban, hogy a babádnak elsősorban RÁD van szüksége. Ölelgesd, puszilgasd, mert a te érintésed az, ami igazán pótolhatatlan. Hogy szükségből tápszert kell kapnia...biztos kudarc, de a lényeg, hogy van mit ennie.
2014. febr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 coma válasza:
93%
Én mind a 3 gyerkőcöt tápszerrel kellett etetnem már 4 hetes koruktòl de engem igazából nem bántott mert én is megtettem mindent hogy legyen tejem de hát így történt és csak az számít ami a babának jó ne bánkódj ezen nem te vagy az egyetlen.
2014. febr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 gabszem ***** válasza:
94%
azért érzed rosszul magad, mert azok az anyukák akiknek literszámra van tejük sokszor leszólják azokat akik rászorulnak hogy tápszert vegyenek egy vagyonért a babának, hozzáteszem, nem jókedvükből. Ne érezd rosszul magad, a mai tápszerek nagyon jók.
2014. febr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Azért bánt a dolog nagyon, mert amúgy semmi jelét nem látom, hogy éhezne. Éjszaka alszik, mindig is egy jól szopó csecsemő volt, első 2 hónapban 1-1 kg hízott. Rengeteg tejem van, de nem fogadja el akárhogyan is akarom neki adni csak ciciből. Azt sem tudom, hogy a tápszert majd elfogja e fogadni üvegből.
2014. febr. 23. 19:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!