Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért csinálhatja ezt a babám?

Miért csinálhatja ezt a babám?

Figyelt kérdés
Kisfiam 6 hónapos múlt anyatejes, már elkezdtük néhány hete a gyümölcsök, zöldségek kóstolgatását, folyadékot tejcin kívül nem iszik. 8x szopik, nappal 5x, éjjel 3x. Az utóbbi hetekben kezdte, hogy az éjszakai szopiknál eszik rendesen, de nappal, van hogy alig akar valamit szopni, volt hogy pl. a 17 órai etetésnél 30! ml-t szopott. Ma már nagyon kiborultam, mert reggel 6-kor egyáltalán nem evett,18-kor is keveset és most lefekvés előtt is csak 90-et cicizett, pedig volt olyan hogy este 210-et is meg szokott enni, ma napközben a többi evést sem vitte túlzásba. Délelőtt kap 1x gyümölcsöt és du. főzit, de nem eszik még meg teljes adagot belőlük. Járt már valaki így? Lehet hogy el akarja magát választani?
2009. dec. 12. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Éjszaka ne etesd! Így nem tud rendesen pihenni sem,és nem is tud beállni nála a nappal-és az éjszakai trend.Most éjjel eszik annyit,amennyit nappal kellene,nappal ezért eszik keveset,mert nem olyan éhes.A babák gyomrának is kell a pihenés.Te sem bírsz enni éjjel-nappal.
2009. dec. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De akkor mit csináljak vele ha felébred éjjel? Lehet hogy tényleg ez a baj hogy már nem kellene neki éjjel enni???
2009. dec. 12. 21:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Már elmúlt 6 hónapos, lehet, h nappal ritkábban is elég lenne neki a szopizás. Az én lányom ennyi idősen 2 óránként evett, igaz, éjszaka aludt. Én nem órát nézve szoptatok, hanem igény szerint. Most 9 hónapos, újabban éjjel is szopizunk legalább 1x, meg napközben 5x...:) szóval ne aggódj, tudják ők, h mikor mennyi kell nekik.

ja, és nálunk is csak tejci a folyadék, mást nem kér.

2009. dec. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy kipróbálom, hogy ritkábban adok neki, csak azért nem mertem eddig ritkítani, hogy a folyadékbevitel meglegyen neki, mivel ugye mást nem fogad el....de akkor nem aggódok ha a Te 9 hónaposod sem iszik még semmit. Jó lenne ha éjjel nem kelne 3x de hát felébred és eszik is sokat, nagyon nem tudok vele mit csinálni ha éhes, sírni nem hagyhatom.
2009. dec. 13. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!