Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Más is így van ezzel vagy...

Más is így van ezzel vagy hülyeséget csinálok?

Figyelt kérdés
Anyatejet és tápszert kap az 5 hetes kisfiam. 4100 grammal született mostanra 5kg. 130Ml-t eszik nappal. Este 8-kor eszik utoljára akkor pedig 160ml-t. Nem 3 óránként etetem hanemahogy ő igényli. 4-5 alkalommal eszik így. Normáli ez? Más is etet így?

2014. márc. 10. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az a normális ahogy a gyerek igényli. Ha hízik, jókedvű, van pisi, kaki akkor minden ok.
2014. márc. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, ha nem kapna tápszert, akkor gyakrabban enne és 100% anyatejes lehetne. Miért kell a pótlás? Nem próbáltad gyakrabban mellre tenni?
2014. márc. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, a tápszer jobban jól lakatja a babát nem is kell ennél gyakrabban ennie. A babák amúgy úgy működnek, hogy ha többet töltesz beléjük mint amennyire szükségük van vissza bukják. Nekem is 4100g született a fiam bár ő csak anyatejet kapott, de ő is így evett/eszik 4-5 óránként, este pedig elalvás előtt jól bekajált és aludt reggelig. 1 hónaposan 5200g 2 hónaposan 6300g volt aztán 4 hónaposan lelessult 3 hónaposan csak 6500g volt, most 4 hónaposan 6600g. (holnap megyünk ez ügyben dokinénihez, hogy kell e tápszer)
2014. márc. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs elég tejem, nem tudtam szoptatni mert amikor megszületett elvitték tőlem másik korházba. Nem mehettem utánna mert megcsászároztak. Rászokott a cumisüvegre. Próbálom szoptatni azóta is és fejek.
2014. márc. 10. 18:09
 5/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: Én nem azért mondtam, hogy az enyém anyatejes mert elítélem vagy ilyesmi. Nincs semmi baj a tápszerrel, látod lehet most nekünk is kell majd. Sajnálom ha megbántottalak. Fejd le ami van mert minden csepp tejecske számít.
2014. márc. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jajj nem bántottál meg. Egyáltalán bnem. :) csak gondoltam leírom mi történt és miért alakult igy.
2014. márc. 10. 19:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó ez így, jól fejlődik, nyugi.
2014. márc. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!