Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre jobban kezdek féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre jobban kezdek féltékeny lenni és félek, hogy vmi hülyeséget csinálok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom, akivel mindig is nagyon szoros volt a kapcsolatom, de az utóbbi időben valami megváltozott és úgy érzem többek is lehetnék, mint barátok. Azonban hiába teszek apró utalásokat, jeleket, nem figyel fel rám. Szerintem leginkább azért, mert nagyon bejön neki egy csaj, aki teljesen elvakítja. És bár én annyira nem tartom szépnek, Ő teljesen odáig van érte! Tegnap is, egész nap az Ő tablóképét bámulnom, mert annyit áradozott róla facen! Ahh... Már szinte gyűlölöm a lányt, pedig semmi rosszat nem tett, de néha amikor meglátom egyszerűen megtudnám fojtani!

Szerintetek? 17/L



#pgf
2014. jan. 30. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
ne csinálj semmit csak érts vele mindenbe együtt mert ha megpróbálod őket szétszakítani még mint barátot is elveszted várd ki a végét az is lehet h semmi nem lesz belőle
2014. jan. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyébként sem lehetne! A lánynak van barátja, szóval ezért nem is értem, mégis mi a fenét akar tőle! :(
2014. jan. 30. 16:20
 3/5 A kérdező kommentje:
Jaj kérlek válaszoljatok már! Mit csináljak? Mondjam meg neki, hogy hagyja a francba, úgy se kapja meg??? Leakarom őt beszélni róla!
2014. jan. 30. 16:32
 4/5 anonim ***** válasza:

" az utóbbi időben valami megváltozott és úgy érzem többek is lehetnék, mint barátok. Azonban hiába teszek apró utalásokat, jeleket, nem figyel fel rám."


Úgy érted, hogy elkezdett komolyabban érdekelni mikor ő másért lett oda? Előfordul. De ahelyett, hogy szimplán lebeszéled a lányról, megmondhatnád NEKI, hogy mit érzel. Ilyen esetekben egy lány is hozhat áldozatot.

Vagy várd meg amíg lecseng az őrülete a másik lány iránt. Egyéb alternatívát nem tudok javasolni.

2014. jan. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg megismerni a lányt. Velem is volt már hasonló, aztán ahogy megismertem, rájöttem, hogy csak olyannak láttam, amilyennek látni akartam, és igazából jófej, kedves stb. A srácot meg hagyd szerintem. Vagy mondd el neki, hogy többet érzel, vagy felejtsd el, de észrevenni biztos nem fog addig, amíg a másik lány nem tesz valami nagyon kiábrándítót, és erre azért elég kicsi az esély.
2014. jan. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!