Nagy hülyeséget csinálok?

Figyelt kérdés

Tegnap volt mensim 4 egyben utolsó napja és elkezdtem inni a cickafark teát és ma meg elkezdtem szedni a clostyt.Peteérés után akarom majd palástfűvel folytatni viszont ma enyhe bűntudat gyötört,hogy lehet a kettőt egyszerre nem kellene inni.

Nem jön a baba 2 éve pedig mind a ketten egészségesek vagyunk..Elvagyok keseredve....


2014. jan. 25. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:

A teák csak gyógynövények, az sem biztos, hogy hatni fog és ettől (ha csak ezt használnád) teherbe esnél.

A closty pedig gyógyszer, amit kifejezetten ezért találtak fel.

A kettő nem zárja ki egymást. Sőt, ha terhesvitamint és folsavat is szednél mellé, azzal sem ártanál semmit.

2014. jan. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy nem egészen a kérdésre válaszolok, de a teákhoz nem értek.

Milyen vizsgálatokon vagytok túl? Ha egészségesek vagytok, akkor miért szedsz clostyt? Ne érts félre, nem bántásból kérdezem, segíteni szeretnék.

2014. jan. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rásegítésként kaptam a clostyt meg az utolsó 3 napi hormonvizsgálatkor kicsit kevés lett az ösztradiolom 78 pmol/L lett a 46-607 pmol/l helyett
2014. jan. 25. 19:37
 4/6 A kérdező kommentje:

Az lemaradt,hogy 2-3 havonta néznek 3 illetve 21 napi hormonsort+félidőkor pé.,voltam petevezeték átjárhatóságin, endokrinológusnál is voltam,cukorterhelés meg minden mi jót megnézett és semmi bajom nincs

párom spermavizsgálat és nála is rendben van

2014. jan. 25. 19:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Az ösztradiolod teljesen ideális.

Meg tudod írni a 3. napi hormonsorod?

2014. jan. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ez az utolsó 3.napim


prolaktin 233mIU/L

tesztoszteron 1,48 nmol/L

SHBG 88,8 nmol/L

FSH 7,7 iu/l

LH 10,5 iu/l

Ösztradiol 78 pmol/L

Progreszteron 1,9 nmol/L


most csak ennyit néztek

2014. jan. 26. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!