Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 6hetes a babam ajanlatos...

6hetes a babam ajanlatos ilyenkor vitamint, vaskeszitmenyt, vagy valami mast szedni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 23. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a védönö, hogy szedjem tovább a terhesvitamint, amíg szoptatok.

9 hetes kislány anyukája

2008. júl. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom.En nem szedem,de van is meg,es faradekony lassan kisse ingerlekeny is leszek.Faradok nagyon ugy erzem.lehet ezert?
2008. júl. 23. 12:54
 3/6 anonim ***** válasza:

szia

én is szedek-de egy vérvétel eldönti,kell-e.én kórosan vashiányos vagyok.de ha aluszékony vagy ,valószinű nálad is ez a helyzet.c vitaminnal szedd-mert igy szivódik fel hatékonyabban

2008. júl. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom
2008. júl. 23. 16:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is a Gravidát szedem folyamatosan,amíg szoptatok. De sajnos az ingerlékenységnek ehhez nincs köze. Én is az vagyok néha és azon vezetem le,akin nem kéne,de szerencsére megértő! :) Viszont ha fáradékony vagy,az lehet ennek a vitaminhiány jele is,bár egy kisbaba és a szoptatás mindenképp kimeríti az embert. Szerintem szedd tovább a terhes vitamint,ártani nem ártasz vele!
2008. júl. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat koszonom.Azt hiszem ez az elso idoszak tenyleg sok mindenkinek kimerieto.Talan csak az hogy miota meg van a kicsikem reggel 7-este 6-ig egyedul vagyunk.Semmi segitsegem.Kozben hazimunka stb.De nem akarok feleslegesen vitamint szedni,mert ugye b-vitaminok novelik az etvegyet,nem akarok hizni,viszont ha szuksege van a szervezetemnek ra akkor szednem.Figyelem a jeleket,de...Ti sulyotokkal kapcsolatosan mit vesztek eszre a vitaminoktol?
2008. júl. 24. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!