Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mey italok hatnak pozitívan a...

Mey italok hatnak pozitívan a tejtermelésre? Pontosabban milyen gyumolcslevek?

Figyelt kérdés
Szoptatós tea, alkoholmentes sor, sok ásványvíz ezeket tudom. De szeretnék majd a kórházba valamilyen gyumilevet is vinni. Kinek mi jott be? koszonom!
2014. márc. 19. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:

a tejtermelés a hormonoktól indul be. a tej mennyiségét és esetleg minőségét tudod befolyásolni...

de hogy a kérdésedre is válaszoljak, nekem a baracklé (őszi, sárga, kajszi - nekem mindegy volt) jött be az alkoholmentes sör és a karamallz mellett.

később a rántott leves (tojás, krumpli) volt a favorit, ha a tejcsiről volt szó! :))

2014. márc. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Almalét szokták mondani. Nekem spec. ettől ömlött a tej, a nővéremnek is és 3 barátnőmnek is. Literszámra ittuk. Mindegy volt a gyümölcstartalom, nem volt különbség a 25 és a 100%-os között.

Mellé sok mentes vizet ittam, én sosem teáztam.


Őszibarackot nem ajánlatos inni/enni, mert attól fájhat a gyerkőc hasa. A körte még ami esetleg jó, azt szoptatás alatt is lehet enni.


Alkoholmentes sör is jó, én a gyümölcsöset vedeltem :)))

Főleg nyáron, hidegen..isteni volt!


Szoptatós teából sem mindegy milyet iszol, mert pl. a Mecsek baby nagyon sok csecsemőnek bántja a hasát.


Sajnos ezeket ki kell tapasztalni. Iszogatod egy ideig, majd abbahagyod és ha látsz pozitív irányba változást a babán hasfájásügyileg, akkor bizony el kell hagyni azt, ami okozza.

2014. márc. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja és urtica urens 5CH homeopátiás bogyó.

Napi 1×5 golyót kell elszopogatni, 5 napon át, majd 2 nap szünet.

Ez tejszaporító, nekem ez is bevált.

2014. márc. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Hohes C-s Narancslé a mild. Ugyan sok tejem volt, de ha úgy láttam kevesebb van akkor ezt ittam. :) Könnyű szülést és kiváló egészséget Nektek! :)
2014. márc. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
olympus mandarin itala csodákat tesz:)az barackleveket nem ajánlom,irtó hasfájást tud okozni.görögszénamag tea ezen kívül csodaszer
2014. márc. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek. ugy átom mindenkinek másfajta gyumié jott be, lesz mit próbálkoznom. Sajnos az elso lányomnál hamar feladtam, de most mindent megteszek.
2014. márc. 19. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!