Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Görögszénamag tartalmú teát...

Görögszénamag tartalmú teát lehet inni folyamatosan tejtermelésre?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta iszom a weleda nevű teát és nem tudom, hogy attól van-e tejem, vagy már a szervezetem hozzászokott és amúgy is lenne. Érdemes lenne másra váltani? Vannak napok , amikor kevesebb, amikor több, de elegendő a pici babámnak, aki 1 hete múlt 6 hónapos.

Váltsak másra, vagy igyam tovább folyamatosan?


köszönöm a válaszokar


2011. dec. 8. 20:55
 1/2 xStefix ***** válasza:
Ha a babád is bírja és te is, ihatod továbbra is nyugodtan. De szerintem nem ettől van elég tejed (és ahogy írod, néha ingadozik is, de ez is normális). Szerintem akkor se lesz gond, ha esetleg abbahagyod.
2011. dec. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi a választ

Tegnap fitolac-ra váltottam( már nagyon nem bírom a görögszénamag keserű ízét)s mondhatni még több lett a tejem. A babuci bírja ezeket a teákat. Majd legfeljebb felváltva iszom.

2011. dec. 11. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!