Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Amióta "csak" 6-7-szer szopik...

Amióta "csak" 6-7-szer szopik a baba (tehát éjszaka nem), nappal sincs annyi tejem - ez így hogy fog működni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 25. 18:54
 1/2 andi9208 ***** válasza:
ha úgy érzed, akkor este ha tudsz, kelj fel egyszer kétszer, és fejd le a tejedet, úgy jobban fog termelődni., plusz igyekezz figyelni arra, hogy a napi folyadék mennyiséged meglegyen kb 3 l, akkor nem lesz gond..:)
2014. márc. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem pont ugyan ez a problémám volt/ van. Éjszaka nekem eszembe nem jutott fejni, nappal viszont fejtem, de igazából semmit nem segített. Napról napra változik mennyi tejem van. Egyik nap szét szakad a cicim másik nap alig van. Én írattam tápszert a dokival, most 4 napig nem kellett használnom mert volt bőven tej, ma viszont kellett 40ml adnom, amit olyankor fejek amikor sok van azt a hűtőbe teszem vagy a fagyasztóba és mikor kevés van akkor azt adom neki és a tápszert. Iszok rengetegedet valamennyit az szokott segíteni, hogy több legyen, valamint nekem pont hogy pihenés és alvás közben termelődik a legtöbb. Én 6 hétig szórakoztam a fejéssel,hogy majd csak több lesz, de ugyan ilyen ingadozó volt. Szóval számunkra a tápszer oldotta meg a gondot, de ez babától is függ, mert mint mondtam egyik nap nem kell neki, bőven elég a cici, másik nap meg csak nyeli korlátlan mennyiségben amit csak adok neki, akkor eszik ciciből, hűtőből tejet, plusz tápszert is (kb. 30-60ml között) ez nem egy nagy mennyiség, de pont annyi amennyiért már sírdogál, hogy éhes maradt. 10-óraira kap "hozzátáplálást" amit inkább csak kóstolásnak neveznék. (pár kanál répát vagy almát vagy sütőtököt) ha el fogy a tápszer akkor pedig milumil tejpépet fogok neki adni. (tápszert csak cumisüvegből fogadja el ha éhes, de semmi mást nem kap üvegből, így inkább tejpépet adok neki, 1-ne szokjon rá az üvegre, 2. egyszerűbb kiskanállal etetni mint üvegből, 3 szívesebben fogadja a sűrűbb kanalas pépeket, 4. olcsóbb tejpéppel pótolnom ezt a 30-60g mennyiségű ételt mint a tápszerrel)
2014. márc. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!