Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan lehet kezelni egy 7hós...

Hogyan lehet kezelni egy 7hós kislány hisztijét?

Figyelt kérdés

szerintem most van a szeparációs szorongása is,de ezt leszámítva is hisztis.De csak ha nem lát.Apjával elég jól elvan,meg a nagyival is,csak az édesanyját tüntei ki a hisztivel.Ráadásul egy pillanatra sem játszik el egyedül.

Mit tegyek,hogy ezt megfékezzem és újra jól teljenek a napok?


2009. dec. 17. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy hasonló kérdésem annó és szépen kioktatott egy-két válaszadó,hogy egy 7 hónapos gyerek még nem is tud hisztizni és én ne írjak ilyent. Pedig szerintem más szóval ezt nem igazán lehet kifejezni. Én nem tudtam ellene mit tenni,de szépen lassan ahogy nőtt és egyre több minden érdekelte,úgy elnőtte és már szépen eljátszik egyedül is. Most 18 hónapos,de ez már így van jó pár hónapja,úgyhogy kitartás! :)
2009. dec. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

en kislanyom is 7hos es hat hasonlo a felallas ! :)

par napja elkezdett maszni, ugyhogy megoldodott a gond ugynezki. Jon utanam meg mindenhova..

sokszor siri csond van,akkor tudom,h vmit megkaparintott amit nem kene!

Hamarosan megoldodik nalatok is biztos,kitartas ;)

2009. dec. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a válaszokat,remélem így van:)

Nekem is pont tegnap délután kezdett el folyamatosan mászni,úgyhogy most reménykedem:)

Már csak az éjszakai alvás témát kéne megoldani:)

2009. dec. 18. 05:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én az első válaszadó vagyok megint. 18 hónapos a kisfiam és még mindíg minimum kétszer kel éjjel cicizni. Már hozzászoktam,majdcsak elmarad ez is egyszer! :)
2009. dec. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor ilyen pici volt a fiam és hisztizett, átöleltem, megszeretgettem, majd elvontam a figyelmét, sajnos ez később már nem vált be :(, most négy éves de még mindig hisztizik néha és iszonyatos hangon tud bömbölni, de akkor sem engedek neki.
2009. dec. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!