Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mitől lehet ez? A babám főleg...

Mitől lehet ez? A babám főleg késő délutántól minden evés után torkaszakadtából üvölt. Feszíti magát, tekergőzik. Ha felvesszük, akkor megnyugszik. Ezzel el lehet rontani?

Figyelt kérdés
2009. dec. 19. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a hasa fáj? Amikor én is véletlenül olyant ettem akkor már szopi közben elkezdett sírdogálni és abba is hagyta egy idő után a szopizást és üvöltött szegény amíg nem segítettünk rajta.
2009. dec. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A tekergőzés hasfájásra utal. Elrontani meg nem lehet egy babát.
2009. dec. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ez a hasfájás jellemzője volt. Mennyi idős?
2009. dec. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

szeretettel, babusgatással nem lehet egy gyereket elrontani! Vedd fel ha sír.

A feszítés és tekergőzés hasfájásra utal, ami a ringatástól, lábemelgetéstől, hassimogatástól csökken, jobb esetben elmúlik.

2009. dec. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.3 hetes a pici.attól félek,nehogy elkapassam,hogy állandóan felveszem,ha sír.
2009. dec. 19. 20:20
 6/7 xStefix ***** válasza:

Az elkényeztetés az, amikor olyat teszel meg a gyerkőcöd helyett, amit ő is meg tudna.

A ringatástól "csak" megnyugszik és enyhül a valószínű hasfájása, tehát a legjobbat teszed vele.

Ha valamelyik okos könyvben olvastál ilyen elrontós marhaságot, akkor azt sürgősen dobd ki szerintem... Helyette pl. ezt ajánlom figyelmedbe: [link]

2009. dec. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

javaslom az Infacolt, az segít a pici hasfájásán


és valóban, ilyen pici babát még nem tudsz elkapatni! szüksége van az anyukája közelségére, szeretetére, főleg ha fáj valamije és nem tudja mi történik vele

ne hagyd sírni, nyugodtan vedd fel, ringasd, nyugtasd meg, nem lesz elkényeztetve, hidd el


a fiam 9 hós és szépen játszik órákig egyedül a földön a játékaival, pedig soha nem hagytam sírni, mindig felvettem

2009. dec. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!