Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak h kezeljem?...

Mit csináljak h kezeljem? KIslányom 1 éves mult és felvett egy ronda szokást h ha vmit nem kap meg pl. a boltba akkor torkaszakadtából elkezd sikitozni és egyre erösebben erösebben.

Figyelt kérdés
EDdig imádtunk vele elmenni bárhová mára ez megváltozott mert borzasztó kinos.Mindig adunk a kezébe rágcsálnivalót az leköti de ha elfogy....addig tartott a nyugi.Hiába magyarázok neki ha akarja megérti ha akarja nem.Ha vki van igy segitsen!!
2009. dec. 11. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Ennek a szokásnak a neve: hiszti.

Csak ma két ugyanilyen kérdés volt, hiszti kulcsszóra keress, sok jó tanácsot fogsz kapni.

2009. dec. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy darabig nem vinném boltba és megmagyaráznám neki, hogy azért nem viszem, mert hisztizik és ez nekem nagyon kellemetlen. Nálunk amúgy az volt, hogy előre otthon megbeszéltük, hogy választhat a boltban valamit 50 Ft alatt. Persze ők már ovisok voltak, bár nem tudták mi mennyibe került, de ha valami olyat kértek, mondtam, hogy valami mást kérjen, mert az drága. Ezzel lekötötték magukat és nem is volt hiszti. Persze próbáltam manipulálni őket, hogy joghurtot, jégkrémet, péksütit kérjen a károsabb cukrok helyett. Sajnos gondom azért nekem is akadt, mert én meg a köszönésre nem tudtam rávenni őket semmilyen módszerrel.:((
2009. dec. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Következetesen.Tudom hogy kínos,de nem szabad tudomást venni a hisztijéről.Egy két alkalom,és békében telik a vásárlás.Akkor megjutalmazhatod valamivel.
2009. dec. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kíváncsi vagyok, rá is keresek majd. De: láttam egy videót nemrég, ahol hisztizett a gyerek a boltban egy chips-ért, már hasra akarta vágni magát, erre az anyuka fogta, hasra vágta magát és sikitozva verte a földet pár másodpercig, aztán felállt és mintha mi sem történt volna ment tovább. A gyerek szó nélkül visszatette a zacskót a polcra. Szerintem többet nem hisztizett. :-) (azért én nem hiszem hogy megcsinálnám)
2009. dec. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!az unoka hugaimmal hajdan én jártam boltba.3év körüliek voltak,és folyton hisztiztek vagy egy csoki,vagy egy nyalóka miatt, amit nem engedhettem nekik,anyai utasításra.Állati idegesítő volt...előfordult hogy ki kellett jönnünk mert akkora hisztit csaptak hogy az már ciki volt.Aztán meg própáltam elmagyarázni nekik,hogy ha jól viselkednek és segítenek vásárolni kaphatnak egy joghurtot,vagy egy ropit.Nehezen de végül ez lett a rendszer: Segítettek, hozta az egyik a lisztet,a másik a tejet,és a végén engedtem hogy válasszanak 2 lehetőség közül...néha nem tudtak dönteni, talán elég lett volna 1 kis jutalom.
2009. dec. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!