Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van olyan akinek nem szopott...

Van olyan akinek nem szopott jól a babája, ezért fejt es cumisuvegbol adta a tejet? Meddig lehet ezt csinálni? Ha fejek sűrűn, minden etkezesnel, akkor kihúzható így legalább 6 hónapig?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 16:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Fejni nem tudtam, 3 félét próbáltam, szoptaníttal adtuk a tápszert és bejött, megtanult szopizni 4 hós korára, annyira, hogy elkezdtem gyümölcsöt adni meg rizspépet, és így annyival kvesebb kellett, hogy elég lett, nem kellett tivább tápszer.
2014. ápr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem elalszik a babám a cicin,hiába birizgálom.Mindig 1 ciciből etetem,aztán lefejem a maradékot.A HOGY BERAKOM AZ ÁGYÁBA SÍRDOGÁL.Óránként enne.Ez vajon miért van?Tejem van.Jó a mellszívód,a kórházban ezt a márkát ajánlották nekem is.
2014. ápr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

6os vagyok.Köszi a tippet...Nagyon jo gépnek tünik csak sajna elégdrága..Na meglátjuk.

Előttem szolo:Milyen idős a baba? nem lehet h pont fejlődési ugrása van? Az enyém is ezt csinalja bealszik azért tart ilyen sokaig. Én ugy szoktam hogy megvarom a nagyjabol2,5 orát (fel is kel magátol addigra de cicin 10percutan bealszik)

Ugy szoktam hogy mikor kezd csicsikalni a cicin elkezdem fejni a masikat. Mikor bealszik büfiztetem majd lerakom magammal szemben és fejek tovabb. Alszikegy 20 percet .ha afdigra sok tejcsi jött le akkor azt odaafom üvegböl böfi majf ujra ci ci Elalszik ujra büfi irany a kisagy és folytatom fejést.Én két ciciböl szoptatok mert az egyikben van annyi ami neki egy evés de a masikBn nincs Igy azzal kezdem mindog.Addig a masikbol fejek le hogy ne a levest egye onnan is. Aztán átrakom. Kicsit macerás de muszály valahogy...Esetleg probald ki.

Az ébresztésre a pelenkacsere valt be egyedül. Igy szopi közbe cseréljük ha nagyon bealszik és alig birok lefejni valamit...

2014. ápr. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ja meg még annyi hogy nekem akkor csinalja azt hogy oranként enne közben sirdogal ha faj a hasa... Akkor addig cicizik mig ki nem jön valami akkor megkönnyebbül és alszik. Pedig büfiztetem tornazunk mégis sok a levegö ami benn marad. Képes álmában csak ugy nyelni a levegőt...Gondolom cicivel álmodik azért....
2014. ápr. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az én lányom 3 hónapos koráig fogadta el a cicit, de addig sem szopizott valami jól. Mivel sok tejem, volt, átálltam a fejésre. Hat hónapos koráig csak anyatejes volt. Most múlt 13 hónapos, még mindig kap anyatejet reggel,este és éjszaka, és fejéssel még mindig sok tejem van (kb. 600 ml/nap). Elég fárasztó fejni, de eszemben sincs abbahagyni, mert szívesen megeszi üvegből, és jó is az immunrendszerének.
2014. ápr. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!