Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi baja lehet a pici fiamnak?

Mi baja lehet a pici fiamnak?

Figyelt kérdés

Egy hét múlva lesz 3 hónapos a fiam eddig minden rendben volt vele, rendesen szopizott és szépen hízott is havi egy kg-ot. Éjszaka egy szer kel fel 2 óra felé eszik és alszik tovább és utána reggel 5-6 között kel fel enni megint, ma is úgy volt, de ahogy elkezdett enni reggel utána a nagy ordítást csinálta és csak kapkodott a cicin és keservesen sírt amit ezelőtt soha nem csinált.

Pylorus szűkülete van amit eddig nem kellett műteni szerencsére, mert határ eset, van amikor nyűgös miatta de van amikor elvan, de ha nyűgös is akkor sem így sír!

Mostanában viszont sokat nyáladzik és a kicsi keze állandóan a szájába van és rágicsálja. Kicsit kezd dagadni az ínye is.

Lehet fogy fogzás van a dolog hátterében és azért sírt így? Amúgy amikor abba hagytam a szopizást akkor nevetgélt is jó kedve volt. Most szerencsére elaludt és azóta alszik is.

Valaki volt így és mi volt a babával? Nagyon félek, hogy valami betegség áll mögötte vagy kiszárad, tejem van bőven és a hasa sem fájt neki.

Segítsetek aki tud.



2014. ápr. 23. 07:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen lehet a fogzástól is,torka fáj,esetleg az orrán nemkap levegőt nálam akkor csinált igy nem tudta a levegőt venni.Megzavarhatja a tej ize is,mensid megfog jönni vagy terhesség! 5 gyermekes anyuka.
2014. ápr. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!

A torka nem fáj szerintem és nem folyik az orra sem.

A terhesség kizárt :)(ritkán vagyunk együtt és akkor is védekezünk) de a mensi az lehet, bár két napja véreztem egy kicsit és eddig nem csinálta ezt. Amit elfelejtettem kiírni a cumit sem vette el amikor sírt eddig azt is mindig elvette. A textil pelussal a kisujjamat tettem a szájába akkor is rágcsálta. Viszont a széklete eddig ilyen barnás sárga volt, de most meg sötét zöld volt , pont mértem neki egy hő, hogy nem-e lázas és akkor kakilt de nem lázas.

Meddig tarthat ez? Én már most kikészültem az aggodalomban, és félek hogy kiszárad, hogy rendesen csak éjjel 2 kor evet, mert amit reggel fél 6 kor evet az semmi nem volt.

2014. ápr. 23. 08:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én babám egy héttel múlt 3 hónapos. Kb. 3x csinált ilyet mint a tiéd. Minden alkalommal a következő szopi már ment rendesen, de sose jöttem rá, mi volt a baja... Az az evés kimaradt, ennyi, egytől nem szárad ki.

Természetesen ha nem áll vissza a rend, és a következő evéseknél is gond lesz, akkor forduljatok orvoshoz!

A nyálzás kézrágcsálás persze lehet a fogától, de amúgy életkori sajátosság :) minden 3 hónapos ezt csinálja a környezetemben.

2014. ápr. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a foga mocorog! Betegnek tuti nem beteg!
2014. ápr. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat ment a zöld kéz!

Igen mos evett szépen és nincs semmi baja szerencsére, csak most sokat hány :( de a szopi szépen ment.

2014. ápr. 23. 08:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor tuti jolvan lakva nem lesz semi baj....zöldes kakuciról...akkor zöldes ha sokat evett :) nemfog kiszáradni föleg hogy reggel már szépen szopizott..Jó egészséget kivánok!5gyermekes voltam.
2014. ápr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!