Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Teáztassam 7 hetes kislányom?

Teáztassam 7 hetes kislányom?

Figyelt kérdés
Anyatejes! Mindenki azzal cs esztet,hogy adjak neki teát egy kis cukorral! A férjem is,azért mert sokszor csuklik és sajnálja. A babavizet nem szereti,pár kanál után kiköpi,ezért akarja neki adni a cukros teát. Én teljesen ellene vagyok és a védőnőm szerint sem kell neki adni. Miért adnám neki,ha rendesen eszik,jól fejlődik???????!!!!

2014. ápr. 24. 17:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szóval egyik este az 1 évesünk vacsizott,kapott utána vizet. Kb fél decit ivott meg. Már átalussza az éjszakát de ezen az éjszakán négyszer kelt fel.Azóta nem adok neki inni s inkább szopizzon amennyit jónak látja.. Ő is anyatejes baba.
2014. ápr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 xStefix ***** válasza:

Az anyatej étel is ital egyben - na de milyen! ;) Nincs még egy olyan ételünk/italunk, ami azt tudná, amit a te tejed. Szóval ez egy eldöntött kérdés, ahogy látom....


Csuklásra pedig, ismét: szoptatás. ;)

2014. ápr. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi :) már a férjem se mondja,szerintem látta a válaszaitokat! :) Tegnap próbáltam a csuklásra a baba vizet,de nem kellett neki. egy kicsi lement,de nem használt rá. Cicit is próbáltam,de akkor az sem használt neki mert inkább csak cumizta,mint evett volna,így kb 20 percig csuklott.Ő így döntött :) Aztán én csuklottam fél órát :D
2014. ápr. 28. 11:45
 14/14 xStefix ***** válasza:
Biztos emlegetett a babád.... ;) :D
2014. ápr. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!