Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan milyen gyakran csinálja...

Hogyan milyen gyakran csináljam a 7-7,5-5,3-3 technikát? Mikorra lesz több tej? Több tej lesz?

Figyelt kérdés

A babámnak megnőtt az igénye úgy 60-70 grammal, ennyit nem tud hirtelen termelni a cicim. Mindent megtennék, hogy ne leegyen tápszeres, de nem tudom van e eredménye. Ha mindig kifejem mondjuk óránként akkor mikor etetésre jut a sor nem lesz meginctccsak. segítsen valaki aki hasonló gödörből sikeresen mászott ki!!

5 hetes síró anyuka.. :(


2008. júl. 28. 08:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is nyugodj meg és ne sírj, az nem tesz jót. Ne aggódj ilyen másnál is előfordul. Szopiztasd a babádat amikor csak kéri, lehet, hogy óránként, akkor óránként tedd cicire, ha egy cici nem elég, bátran add oda neki a másikat is. A tejcsi akkor termelődik a legjobban amikor szopizik a baba, fejésnél kevésbé indul be, mint szopival. Ne a fejéssel próbálkozz elsősorban, hanem nagyon sok szopival és meg fog indulni a tejcsi és elég lesz. Igyál sok folyadékot, egyél sok gyümölcsöt és salátát nekem az nagyon jó. Ha gondolod vannak különböző tejserkentő bogyók, én nem ismerem, de a more milket nagyon dicsérik.A sör is nagyon jó ha szereted, napi egy pohár csodákra képes. Remélem tudtam segíteni. Kitartás és nyugalom. Ha gondolod írhatsz privát is szivesen válaszolok ha tudok.
2008. júl. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nyugalom!ha van a közeletekbe kenguru gold bolt,menj el és vegyél more milket,kapjál be 2dbot(súlly függő)várd a hatását,nekem nagyon elinditotta.elág drága 6000ft,de kitart sokáig.legyen hozzá bizalmad!(ez az agyadban dől el)
2008. júl. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!